Skocz do zawartości

Efekty po spalaczach tłuszczu


Rekomendowana wypowiedź

Jak dla mnie to, to tak średnio działa :) 

Ale od początku, pomiary z dnia w którym zacząłem stosować taki zestaw

NR 1  Burn 24 +Evo lab Alphaburn + Canniball Claw 

NR 2 Burn 24 +Evo lab Alphaburn + Erase Fast

09.01.2019

Waga:92.0 kg

Obwód karku:42.0 cm

Obwód klatki:111.0 cm

Obwód tali:95.0 cm

Obwód bioder:98.0 cm

Obwód ramienia:38.0 cm

Obwód przedramienia:31.0 cm

Obwód uda:58.5 cm

Pomiary z dziś, oczywiście zestaw skoczył mi się już z 10 dni temu ale nie miałem czasu żeby zrobić te pomiary

24.03.2019

Waga:89.5 kg

Obwód karku:41.0 cm

Obwód klatki:108.8 cm

Obwód tali:92.5 cm

Obwód bioder:94.4 cm

Obwód ramienia:37.6 cm

Obwód przedramienia:30.7 cm

Obwód uda:57.0 cm

 

spacer.png

Co do diety to jem zazwyczaj 5 razy dziennie co ok 3h 

przykładowy plan posiłków wygląda tak 

śniadanie jajecznica z 3 jajek + 3 kawałki ciemnego chleba

posiłek 2,3,4,5  ok 100 gram mięsa 150 gram warzyw i 45-50g ryżu.

Trening, bieżnia lub trening siłowy, minimum 3 razy w tygodniu. 

Po pomiarach widać że tego tłuszczu z brzucha przez dwa miesiące zbyt wiele nie ubyło. Myślę że te ok 1000 pln można było wydać lepiej :) 

Chyba jedynym pozytywnym działaniem któregoś z tych suplementów jest to że przez cały okres przyjmowania tego zestawu, nie miałem wg. ochoty na słodycze.

Jeżeli tyle osób z tego forum ma na temat Evo lab Alphaburn takie pozytywne opinie, to na mnie to po prostu chyba nie działa. Nie odradzam ale też raczej nie polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakieś przeciwwskazania do stosowania spalaczy termogenicznych? Jedzenie wygląda dobrze, w sumie to bez spalaczy przy regularnej aktywności waga powinna spadać. Czy sprawdzałeś może z ciekawości czy i ile przybyło tkanki mięśniowej, co na oko wygląda, że jednak przybyło (więcej spadało tłuszcz z dołu ciała, niż z góry).

Trochę szkoda, że po miesiącu nie zmniejszyłeś może nieco kalorii, ale zawsze to możesz zrobić teraz, tak o 15%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przeciwwskazań to raczej nie mam, w zeszłym roku stosowałem Fenix'a Ground Zero i  mnie nie zabił :)  Tylko ze on na mnie działał tak bardziej, że  jakiś czas po spożyciu

"szybciej myślałem"  jeżeli można tak powiedzieć . I raczej pierwszą kawę piłem gdzieś ok 13'tej a nie tak jak teraz zaraz po przyjściu do pracy o 8.

Niestety nie miałem na czym zrobić takich pomiarów, moja waga niby ma taką funkcję, ale wartości jakie pokazuje nie są raczej realne :)

Postaram się ograniczyć kalorię o 15% dzięki za rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie po takim samym zestawie, tylko zamiast Claw'a miałem Thyro Lean zanotowałem bardzo fajny spadek wagi po zimowym odkładaniu sadła, a do Twojej diety i treningów mi niestety daleko, je mało ale nieregularnie. Wychodzi na to, że na każdego działają spalacze inaczej. Jak masz do odsprzedania te suple na drugi miesiąc kuracji to daj znać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...