Skocz do zawartości

Hydroxyelite + johimbine?


legat

Rekomendowana wypowiedź

Hydroxyelite + johimbine?

Zostało mi po ostatnim razie Ground Zero na 2,5 tygodnia i zastanawiam się czy zakupić drugie opakowanie na "cykl" czy np. po nim przejść na Hydroxyelite + hayalabs johimbine 5mg? Zastanawiam się też nad Alri viper ale wtedy bez johimbine bo zawiera Alri ja zawiera w składzie, wtedy do viper dodałbym targeta! Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HydroxyElite masz johimbinę w postaci alpha (rauwolscine), na rynku widziałem też (chyba podróbki (?)) z innym składem ten spalacz bez 1,3 i rauwolscyny. To dobry spalacz, na tle większości na rynku nawet bardzo dobry, ale od Viper'a znacznie słabszy pod kątem pobudzenia, a od Ground Zero pod kątem spalania. Ja obecnie stosuję ANS Thermo Craze, bo kilka osób tutaj zachwalało i powiem, że jestem mile zaskoczony, mocna rzecz tak w skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z pobudzeniem bo nie miałem okazji stosować, ale jeśli chodzi o spalanie to faktycznie wygląda na kosę, ma kilka składników podobnych z Ground Zero, a dodatkowo jeszcze Alpha Yohimbine w składzie więc skład wygląda konkretnie. Sam może bliżej wakacji się na niego skusze. Co do Targeta to raczej nie ma sensu go dodawać do tego konkretnego spalacza i lepszą opcją byłoby coś co działa na kortyzol który też odpowiada za gromadzenie się uporczywego tłuszczu. Sporo takich składników masz w boosterach metabolizmu czy inhibitorach aromatazy. Ja mogę polecić do połączenia Lean Xtreme, Erase Fast albo Nolvadren XT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie zauważyłem( chyba że nie potrafiłem) różnicy między Nolvadren a Px4. Podobne odczucia.Ostatnim razem trafiłem na promocje Px4 zakupiłem i nie żałuje. Teraz też się przymierzam do zakupu i chyba wybór ponownie padnie na px4. Stosunek cena/skład!.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...