Skocz do zawartości

Fenix Ground Zero opinie i efekty  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz ten spalacz tłuszczu ?

    • Znakomity
      169
    • Dobry
      14
    • Przeciętny
      2
    • Słaby
      4
  2. 2. Ocena działania

    • Redukcja tłuszczu
      169
    • Hamowanie łaknienia
      32
    • Pobudzenie i energia
      38
    • Działanie diuretyczne
      24


Rekomendowana wypowiedź

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 266
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Fajnie, gdybyście drodzy forumowicze jeszcze pisali opinie o produktach (nieważne czy dobre czy złe, ale pisali), bo poradę każdy chce otrzymać, a opinie już niekoniecznie, a to dla tych co jeszcze ni

proponuje przeczytać, wszystko wyjaśnione i obnażone https://supple.pl/a/spalacz-tluszczu-Fenix-ground-zero-black-edition-prawdziwe-opinie-i-efekty pomijam już fakt, że komunikat, o którym w

Dodane grafiki

Należą do tej samej grupy produktów, czyli spalaczy termogenicznych więc niektóre mechanizmy działania są podobne, natomiast skład mocno się różni. Stimerex Hardcore jak sama nazwa wskazuje jest spalaczem z dużą ilość stymulantów układu nerwowego, mocno nasila produkcję noradrenaliny, a u osób wrażliwych na stymulanty może powodować chociażby bóle głowy, bezsenność czy kiepskie samopoczucie.

W Ground Zero najmocniejszym składnikiem pobudzającym jest jabłczan kofeiny, więc na pewno efekt doraźny będzie słabszy. Ma sporą objętość składników termogenicznych, które stosowane razem z kofeiną mogą wykazywać działanie pobudzające, jednak bardziej przekłada się to na większą termogenezę czy wytrzymałość aniżeli mocne skoki energii. Moim zdaniem dawka 1 kap. Fenixa na porcje nie pobudza specjalnie mocno, natomiast jeśli ktoś jest wrażliwy na działanie stymulantów to i red bull może okazać się za mocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Raczej stosuje się je wymiennie, są to spalacze z tej samej kategorii, a więc termogeników. Nie poleca się stosować ich razem w jednej porcji, chyba że robią to bardzo zaawansowane osoby które dobrze znają swój organizm. Jak nigdy nie brałeś spalaczy to daj Clinical Burn codziennie rano, natomiast Ground Zero przed obiadem lub przed treningiem jeśli masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź :) Jestem jeszcze nieobeznana w temacie a takie produkty podpowiedziała mi koleżanka.Teraz wiem,że są to termogeniki. A gdybym zakupiła Brawn Thyro-Lean V2 gdyż doczytałam,że wspomaga metabolizm,który u mnie jest mocno spowolniony /niedoczynność tarczycy,wiek/ Zacznę może tak...jestem osobą starszą/68 lat/,niepełnosprawną a więc mam duże ograniczenia ruchowe.Jeżdżę na rowerku stacjonarnym max.10 minut w jednej turze 2-3 razy i trochę ćwiczę /guma,hantelki,piłka/ jestem na diecie 1400 cal.ułożonej przez dietetyka.Na początku spadło 10 kg.w przeciągu 4 miesięcy.Teraz pomimo zmiany diety waga stoi w miejscu a ja muszę walczyć by nie podskoczyła,co u mnie dzieje się błyskawicznie.Odżywiam się bardzo zdrowo ,żadnych fast foodów,słodkich napoi,nigdy nie używałam cukru ale jestem łasuchem na słodycze i chociaż je mocno ograniczyłam,to czasami skuszę się.Muszę jeszcze zrzucić co najmniej 5 kilo,gdyż czeka mnie operacja i jest to bardzo wskazane.Dodam,że zawsze byłam osobą szczupłą i uprawiałam różne sporty ale wypadek i związane z tym operacje i mocno ograniczenie ruchu zrobiło swoje.Prosiła bym o podpowiedź czym ewentualnie mogę się jeszcze wspomóc ? Pozdrawiam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym wieku (po 60-tce na pewno) zdecydowanie należy unikać stymulantów, czy to w spalaczach tłuszczu (termogenicznych) czy napojach energetycznych itp. Moim zdaniem więc ani Pure Clinical Burn, ani Ground Zero, ani jakikolwiek spalacz termogeniczny nie jest w tym wypadku dobrą opcją, a raczej jest złą opcją. A jeśli mielibyśmy jakieś problemy z układem krążenia to już na pewno nie! A jeśli już (zakładając, że nie mamy problemów z układem krążenia i nie reagujemy źle np. na mocną kawę) i najlepiej by po konsultacji z lekarzem, to 1 kap. dziennie, nie więcej. Jeśli już masz to może odsprzedaj koleżance (zakładając, że jest młodsza i nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych), a w Twoim przypadku Burn24 lub Cheetah Burn Stim Free byłby na pewno lepszą opcją.

Natomiast Thyro-Lean V2 wydaje się być dobrą opcją, z każdym rokiem metabolizm zwalnia, więc to dobry kierunek, przede wszystkim nie ma żadnych pobudzaczy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedź i radę.Co prawda nie mam żadnych problemów zdrowotnych ,oprócz tarczycy  i ortopedycznych ale dostosuję się do Twojej porady.Zakupię te które polecasz a te już zakupione komuś dam .Należy najpierw poczytać co i jak a nie od razu kupować na ślepo.Dobrze,że znalazłam to forum i doświadczone osoby.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 🙂

Jeśli chodzi o nowe produkty to ja bym Tobie (Pani :) ) polecił Burn24 z firmy Omega Sports i do niego dodał ten Thyro-Lean V2. To dobre połączenie w tym wypadku. Chyba, że stosujemy hormony tarczycy (leki), to wtedy boostery metabolizmu takie jak Thyro Lean V2 odpadają.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku stosowałam Ground Zero black edition, byłam z niego zadowolona i wróciłam także w tym roku, z tego co widzę na stronie producenta i czuję w działaniu to poprawiono mieszankę składników i nie ma już tego uciążliwego ślinotoku, który wcześniej mi trochę przeszkadzał

pewnie mało kogo to obchodzi, ale doceniam, że to następna firma, która zrezygnowała z folii na nakrętkach wzorem mojej ulubonej marki swanson :)

stosuję po dłuższej przerwie (niestety znów się zapuściłam na koniec roku :( ) i czuć dość mocno działanie, myślę nad dodaniem Alphaburna tym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zażywam Letrox na niedoczynność tarczycy.Właśnie w związku z tą chorobą zaczęły się moje problemy z wagą ale jakoś sobie radziłam / ćwiczenia + dieta/ a po wypadku klapa,patrzę na jedzenie i kilo w górę /żart/ :) A więc pozostanę przy Burn24 lub Cheetah Burn Stim Free...a może oba na zmianę i tylko proszę o podpowiedź jak to stosować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli stosujesz lewotyroksynę to nie ma sensu stosować tzw. przyspieszaczy metabolizmu, bo w niczym one nie pomogą, a mogą wzajemnie znosić swoje działanie

lepszym wyborem bedzie Burn24 i/lub Cheetah Burn Stim Free, które możesz stosować w jednym okresie lub wymiennie, dawkowanie byłoby wtedy takie:

przed śniadaniem: 1 kap. cheetah burn stim free
ze śniadaniem 2 kap. burn24

przed treningiem lub po południu między posiłkami w dzien gdy nie mamy aktywności fizycznej: 2 kap. cheetah
przed obiadem: 2 kap. burn24

przed kolacja: 1 kap. cheetah + 2 kap. burn24

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam...o ile zechcę być przy Cheetah Burn Stim Free to dawkowanie wygląda tak:  1 kaps.przed śniadaniem,przed treningiem lub po południu między posiłkami w dzień gdy nie mamy aktywności fizycznej 2 kap. cheetah i przed kolacją jedna kaps. czyli w sumie cztery na dobę.                                                                    Natomiast przy burn 24 -2 kaps.ze śniadaniem,2 kaps.przed obiadem i 2 kaps.przed kolacją czyli 6 kaps.na dobę? Lub oba preparaty naprzemiennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cheetah burn stosujemy 1 kap. przed śniadaniem, 2 kap. przed obiadem lub przed aktywnością fizyczną i 1 kap. przed kolacją (w sumie 4 kap. dziennie), niektórzy stosują 2 kap. przed śniadaniem i 2 kap. przed treningiem lub po południu, ale moim zdaniem lepiej podzielić na trzy porcje, bo on nie pobudza, więc wieczorem się nada

burn24 tak jak napisalas

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...