Skocz do zawartości

Fenix Ground Zero opinie i efekty  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz ten spalacz tłuszczu ?

    • Znakomity
      169
    • Dobry
      14
    • Przeciętny
      2
    • Słaby
      4
  2. 2. Ocena działania

    • Redukcja tłuszczu
      169
    • Hamowanie łaknienia
      32
    • Pobudzenie i energia
      38
    • Działanie diuretyczne
      24


Rekomendowana wypowiedź

Fenix Ground Zero Black Edition - opinie i efekty oraz działanie

To już kultowy spalacz tłuszczu, oparty wyłącznie o składniki mające potwierdzoną badaniami skuteczność w spalaniu tkani tłuszczowej. Od kilku lat zajmuje pierwsze miejsca w niezależnych rankingach spalaczy, stąd też cieszy się niezwykłą popularnością.

  • Najlepiej oceniany pod względem skuteczności spalacz ostatnich lat
  • Oparty o dawki kliniczne składników aktywnych
  • 750 mg substancji czynnych w kapsułce
  • Zawiera cztery opatentowane składniki nowej generacji

Spis treści:


Fenix Ground Zero Black Edition opinie i efekty

Fenix Ground Zero w wersji Black Edition to unikalny spalacz tłuszczu o niezwykłym potencjale redukującym tkankę tłuszczową. W przeciwieństwie do większości ekstremalnych spalaczy, Ground Zero nie jest naszpikowany stymulantami. Nie powoduje się typowych dla mocnych spalaczy skutków jak nadmierne pobudzenie. 80% składu stanowią składniki o działaniu stricte redukującym tkankę tłuszczową na wielu płaszczyznach. Zarówno tkankę tłuszczową brunatną, którą pokryte jest całe ciało, jak i tłuszcz biały i trzewny, zgromadzony w okolicy brzucha i bioder.
 
Zawarte w spalaczy Fenix Ground Zero Black Edition składniki odpowiadają zarówno za procesy termogenezy jak i lipolizy. Dodatkowo zawarte w nim opatentowane substancje czynne takie jak Paradoksyna czy LeanGBB pozwalają utleniać tłuszcz przez całą dobę, niezależnie od aktywności fizycznej.
 
Spalacz tłuszczu Fenix Ground Zero przyspiesza metabolizm lipidów, dzięki czemu nie powoduje spowolnienia metabolizmu spoczynkowego, a tym samym po odstawieniu spalacza nie ma ryzyka efektu jo-jo.
 
Fenix Ground Zero oparty jest o dawki kliniczne składników aktywnych, oznacza to, że producent spalacza firma Fenix, zastosowała dawki, które używane były w badaniach, w których potwierdzono ich skuteczność u ludzi. W poniższej analizie składu przywołano referencje, w których wykazano skuteczność w spalaniu tkanki tłuszczowej.

Analiza składu i składników Ground Zero

Spalacz Ground Zero ma największą na rynku dawkę składników aktywnych w kapsułce - 750 mg. Każdy ze składników ma potwierdzoną w badaniach klinicznych skuteczność w bezpośrednim lub pośrednim działaniu na tkankę tłuszczową.
  • Ekstrakt Cirsium Oligophyllum - jest źrółem flawonoidów odpowiedzialnych za redukcję uporczywego tłuszczu, wykazuje efekt synergii względem kofeiny. W badaniach osoby stosujące ten ekstrakt spaliły o 26% tłuszczu więcej w stosunku do grupy placebo.
    źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19421341
  • Teakryna - "kofeina XXI wieku", w najwyższej jakości opatentowanej odmianie Teacrine ma właściwości energetyczne, podnosząc poziom dopaminy pobudza do działania, jednak w przeciwieństwie do klasycznej kofeiny nie wywołuje, nawet w dużych dawkach, typowych dla niej skutków ubocznych jak ból głowy czy niepokój. Co więcej według badań możemy znacznie dłużej cieszyć się działaniem teakryny, gdyż organizm nie buduje względem niej tak szybko tolerancji jak w przypadku kofeiny bezwodnej.
    źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22579816 oraz https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26610558
  • Paradoxine® (Grains of Paradise standardized to 12.5% 6-paradol) - opatentowany ekstrakt z rajskiego drzewa standaryzowany na zawartość 6-paradolu to unikalny związek o wysokim potencjale w redukowaniu brązowej tkanki tłuszczowej.
    źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23308394
  • Ekstrakt Caralluma Fimbriata - jeden z niewielu składników, który skutecznie hamuje łaknienie nie stymulując jednocześnie układu nerwowego. W badaniach trwających dwa miesiące, grupa stosująca ekstrakt zanotowała znaczne zmniejszenie obwodu talii względem grupy placebo.
    źródło: https://examine.com/supplements/caralluma-fimbriata/
  • Keton malinowy - naturalnie występujące w malinach ketony mają właściwości hamujące lipogenezę, czyli tworzenie się nowych komórek tłuszczowych, przez co zapobiegają efektowi jojo.
    źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29164883
  • Synefryna HCl - najskuteczniejsza odmiana popularnej i skutecznej synefryny, będąca wyciągiem z  przepękli ogórkowatej. Nie tylko wykazuje działanie termogeniczne i lipolityczne, ale także hamuje apetyt. Jest naturalnym i bezpiecznym substytutem dla efedryny.
    źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3444973/
  • Hordenina HCl - alkaloid występujący w naturalnej postaci w niektórych kaktusach i akacjach. Zastosowany w Ground Zero w celu zwiększenia poziomu energii oraz wzmacnianiu działania pozostałych składników jak kofeina czy synefryna.
    źródło: https://examine.com/supplements/hordenine/
  • Ekstrakt bacopa monnieri - jest silnym antyoksydantem o właściwościach ochronnych dla DNA, redukuje stres oksydacyjny i niepokój.
    źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/Bacopa_monnieri

Fenix Ground Zero - skutki uboczne

U osób zdrowych Fenix Ground Zero nie powoduje żadnych skutków ubocznych, w przeciwieństwie do wielu spalaczy tłuszczu naszpikowanych stymulantami. Ground Zero Black Edition produkowane jest w standardach GMP oznacza to najwyższą jakość i bezpieczeństwo składników oraz spełnienie najbardziej restrykcyjnych wymogów przez producenta.

Ground Zero - opinie i efekty

Można  znaleźć w poniższych wypowiedziach opinie osób które stosowały ten spalacz tłuszczu, rekomendowany przez wiele niezależnych portali:
https://www.fit.pl/jakie-spalacze-tluszczu-sa-na-prawde-skuteczne/14391/
http://www.digest.com.pl/prawda-o-spalaczach-tluszczu
http://www.fabrykafigury.pl/ranking-spalaczy-tluszczu-i-tabletek-na-odchudzanie/
http://www.biegaczki.pl/aktualnosci/aktualnosc/jaki-jest-najlepszy-spalacz-tluszczu-dla-mezczyzn-i-kobiet
https://www.female.pl/artykul/17672-jakie-spalacze-tluszczu-sa-najlepsze

Cena Fenix Ground Zero

Spalacz Ground Zero w wersji Black Edition kosztuje około 250 zł. Jest to zbliżona cena do innych topowych spalaczy tłuszczu na rynku. Biorąc pod uwagę średnią cenę spalaczy tłuszczu jest to wyższa półka, natomiast na rynku jest wiele droższych spalaczy nie mających takiego potencjału jeśli chodzi o działanie. W składzie znajduje się kilka opatentowanych substancji czynnych oraz jedna z największych objętości składników w przeliczeniu na kapsułkę/porcję, co ma odzwierciedlenie w cenie spalacza firmy Fenix Supplements.

Spalacz tłuszczu Ground Zero - gdzie kupić?

Dostępny jest w popularnych sklepach internetowych oraz sieci sklepów stacjonarnych GNC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 266
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Fajnie, gdybyście drodzy forumowicze jeszcze pisali opinie o produktach (nieważne czy dobre czy złe, ale pisali), bo poradę każdy chce otrzymać, a opinie już niekoniecznie, a to dla tych co jeszcze ni

proponuje przeczytać, wszystko wyjaśnione i obnażone https://supple.pl/a/spalacz-tluszczu-Fenix-ground-zero-black-edition-prawdziwe-opinie-i-efekty pomijam już fakt, że komunikat, o którym w

Dodane grafiki

Kończę właśnie opakowanie Ground Zero i mogę powiedzieć, że od kilku lat nie miał do czynienia z tak dobrym spalaczem tłuszczu. Do tej pory dla mnie topowymi spalaczami był stary Thermal Pro, Mitotropin i pierwsza wersja Alri Venom. Jeśli chodzi o skuteczność to Ground Zero je przebiło, jednak nie pobudza tak mocno jak Black Mamba czy Hellfire w starych wersjach. Jeśli ktoś szuka spalacza,a nie tabletek na odchudzanie po których będzie "chodził po ścianach" to moim zdaniem Fenix Ground Zero to idealna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jeden z najlepszych spalaczy jakie pojawiły się kiedykolwiek. Bardzo dobrze topi tłuszcz (przy pierwszym opakowaniu spadło z 97kg do 90,5kg) i wyjatkowo ciekawe pobudza - nie powoduje "trzepania po głowie", a super zwiększa motywację i niweluje zmęczenie.

Osobiście oceniam 10/10.

Ale uwaga: jeśli ktoś nie stosował wcześniej żadnych mocnych spalaczy tłuszczu, to niech zaczyna od minimalnej dawki 1 kap. dziennie. Pobudzenie dla takich osób może być mocne! Oczywiście spalacz dla osób w pełni zdrowych, bez problemów z układem krążenia, sercem itp.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiało można polecić ten spalacz, na treningu 2 kap. dają mocną dawkę energii i żadnych niepożądanych skutków po treningu co jest rzadkością w przypadku mocnych spalaczy

 

w mojej opinie działa znacznie lepiej od większości spalaczy opartych o mocne stymulanty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie numer jeden jeśli chodzi o termogeniki, fokus na treningach niesamowity, z człowieka leje się pot i może jak dla mnie za mocno on pobudza, ale coś za coś

 

co dla mnie ważne szybko można wejść na odpowiednie tętno podczas aerobów i znacznie poprawia się wytrzymałość, bez nieprzyjemnych efektów ubocznych po treningu

 

obecnie stosuje razem z Evolab Alphaburn oraz Erase Fast i póki co kilka kilogramów z dół przy zachowaniu mięśni (obwód pasa w dół, obwód klatki na tym samym poziomie), polecam z czystym sumieniem, mam nadzieję że nie zniknie niedługo z rynku jak to bywa z większością najlepszych spalaczy

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o spalacze to najbardziej chwale sobie właśnie Ground Zero, wydaje się że nie ma jakiegoś kosmicznie rozbudowanego składu, ale robi niesamowitą robotę, po dwóch opakowaniach z rzędu (2 miesiące stosowania) dobrze zrobić przerwę z dwa tygodnie bo z czasem organizm się nieco przyzwyczaja i już tak mocno nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem właśnie pierwsze opakowanie Fenix Ground Zero i jestem bardzo zadowolony z efektów. Jedyny minus to jak dla mnie nieco zbyt mocne pobudzenie przy dwóch kapsułkach na raz, ale po tygodniu organizm się nieco zaadaptował i nie było problemów. Działa bardzo szybko bo wzrost energii czuć już po 10 minutach od spożycia. Co zauważyłem też, to super poprawia koncentrację, więc człowiek nie chodzi otumaniony, ale przy okazji mocno hamuje apetyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jeden z lepiej działających (jeśli chodzi o efekty) spalaczy jakie stosowałem. 1 kap. wzięty w ciągu dnia i czuć przez kilka godzin działanie, zero apetytu i taka suchość w ustach. Schudłem na nim w sumie około 7kg, nie przeszkadza jak niektóre specyfiki w normalnym funkcjonowaniu, powiedziałbym nawet że jest po nim poprawa nastroju bo człowiek ma siłę do wszystkiego. Na następny cykl wezmę razem z Alphaburn i Erase Fast bo takie połączenie zbiera najlepsze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

po miesiącu zrzuciłem 14 kg (oczywiscie trening i dieta obowiązkowo)

 

co prawda jadłem podwojne dawki (waga startowa to ponad 120 kg), ale i tak jestem mega zadowolony, jak ktos ma duzo do spalenia to zdecydowanie bardziej polecam niż stimerex hardcore czy dynamic thermocore które do tej pory stosowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

do tej pory stosowałem takie spalacze jak:

Stimerex Hardcore, Lipodrene Hardcore, Green Stinger, Hydroxycut, Animal Cuts

Były niezłe, ale ten mnie zaskoczył, może jakoś bardzo mocno nie pobudza, ale efekty widać w lustrze, a większości przypadkó było mocne pobudzenie, ale tłuszcz jakoś za bardzo nie schodził, tutaj w pasie spadło 8-9cm i na wadze dwucyfrowa liczba po 5 tygodniach co dla mnie jest dużym sukcesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

najlepszy spalacz jaki stosowałem, a było ich już sporo

 

nie wjeżdża na głowę przesadnie, nie telepie, fajna energia przez cały dzień i przede wszystkim widać rezultaty

 

stosuję obecnie drugie opakowanie pod rząd i działa cały czas świetnie, mam nadzieję że nie zniknie szybko z rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem okazję go stosować pod koniec zeszłego roku i rezultaty były mega zadowalające. Jestem dość wrażliwy ba pobudzacze, wiec w moim przypadku dawał solidnego kopa i mocno hamował apetyt. Za miesiąc rozpoczynam kolejna redukcję, wybrałem znów Ground Zero bo nie chce mi się eksperymentować z innymi spalaczami, jak wiadomo, na każdy organizm mogą działać inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakiś czas temu trafiłem na wasze forum szukając dobrego spalacza :) wcześniej brałem "San tight "orginal oraz Extreme bardzo dobre spalacze,lecz teraz już nie dostępne do zakupu od 3 dni biorę thermo cora orginalnego z BB natczo przed jedzeniem jedną tabletkę i tak po około 40 min czuje jak ładnie grzeje przez parę godzin czuje suchość w  buzi co skłania do picia dużo wody.  apetyt też ogranicza nie chce mi się jeść po wzięciu tab za godzinę piję jedną kawe, biorę o 10 rano i tak do 15:00 czuje jego działanie,jakiegoś wielkiego kopa nie czuję ale wiem że działa nie zamula ani też nie odbija się jest drogi co prawda ale mam nadzieje wart swej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja stosowałam dwa-trzy miesiące temu taki zestaw, czyli Ground Zero, Cannibal Claw i Liporedux dodałam po tygodniu efekty świetne, nie tyle nawet co wagowo bo dużo nie miałam do zrzucenia, ale sylwetka nabrała kształtów i cellulit z ud i pośladków zniknął, nie wiem na ile to zasługa liporedux, a na ile reszty, ale jeden z lepszych moich okresów jeśli chodzi o poprawę sylwetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Jestem właśnie po kuracji na Ground Zero. Mogę potwierdzić, faktycznie mocna rzecz. Co prawda stosowałem razem z Erase Fast i Alphaburn, ale czuć moc tego środka. Jedyne co mi przeszkadzało to suchość w ustach. Na wadze spadło sporo bo aż 9kg (zapuściłem się pod koniec zeszłego roku), najwięcej z pasa bo miałem mały bojlerek hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocna rzecz, zakupiłem po namowie znajomego który strasznie się podniecał tym spalaczem i jestem bardzo zadowolony

 

na razie stosuje drugi tydzień i waga leci dość szybko, (może nawet za szybko i planuję dokupić bcaa)

 

cały czas działa tak samo mocno, na treningach spora potliwość, zniknął całkowicie apetyt na cukier (co u mnie było udręką) i sporo zatrzymanej wody podskórnej też zleciało, myślę żeby drugie opakowanie zakupić i pociągnać dwa miesiące suplementację niż kombinować nad czymś innym nie sprawdzonym

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę pierwsze opakowanie. Stosowałam razem z Alphaburn i Burn24. Co mogę powiedzieć to że zrobiłam formę na lato już w marcu :))) Przede wszystkim od pewnego czasu ograniczyłam ilość weglowodanó do minimum i bardzo doskierał mi wieczny głód. Fenix Ground Zero zahamował go całkowicie, podejrzewam że jest tutaj też zasługa Evolab Alphaburna bo wiele ludzi na to zwracało uwagę. Nie odczuwałam żadnego nadmiernego pobudzenia, przeciwnie raczej czułam się taka nieco osowiała hehe. Dużo pomagał też Burn24 bo wydaje mi się że podczas chwili słabości (zwłaszcza w weekendy kiedy nieco podjadała) kompletnie nie wpływało to negatywnie na moją sylwetkę, a samopoczucie się poprawiało. Teraz pozostaje mi utrzymać formę przez kilka miesięcy. Myślę jeszcze nad Satietrimem gdyby mi głód przez ten czas doskwierał.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jest to pierwszy spalacz który realnie na mnie działał jeśli chodzi o wagę i obwody. Przy w miare systematycznym odżywianiu i regularnym treningu po 2 opakowaniach był rewelacyjny efekt. Niby uchodzi za bardzo mocny spalacz, ale ja się czułem się po nim ok i śmiało mogę polecić, pobudzenie było duże, ale bez stanów lękowych. Sporo innych środków po zwiększeniu dawki powodowało nie przyjemne pobudzenie, tutaj tego nie było i jak najbardziej mi to odpowiadało mimo że stosowałem maksymalną porcje dzienną czyli 1+2 kap.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie: Ground Zero, Stimerex Hardcore czy Burn24? Ewentualnie coś innego?

Kobieta lat 30, wzrost 170, waga 60 kg. Tłuszcz zlokalizowany głównie w okolicach brzucha (nieszczęsne boczki) i ud. Siłownia 5-6 razy w tygodniu, w tym 4 treningi siłowe.

Brałam już kiedyś PNI Thermadex (przerwałm, bo strasznie 'trzepał') i Cutting Edge (żadnych efektów ubocznych).

Szukam czegoś skutecznego ale nie bardzo pobudzającego.

Z góry dziękuje za odpowiedź!

 

p.s. Czy łączyć któryś z nich z czymś jeszcze dla lepszych efektów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz czegoś nie pobudzającego to Ground Zero i Stimerex Hardcore odpadają, a Burn24 wydaje się być najlepszą opcją i znacznie skuteczniejszą niż Cutting Edge.

Burn24 w celu maksymalizacji efektów może być łączony z bardzo chwalonym Alphaburnem z Evolab (nie pobudza, ale nie powinny go stosować osoby z chorobami serca czy stosujące leki przeciw depresyjne), który nasila spalanie tkanki tłuszczowej białej (zgromadzonej w okolicy brzucha/bioder) i/lub z Diuretic Complex (usuwającym zatrzymaną wodę podskórną i oczyszczającym organizm z toksyn).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...