Skocz do zawartości

Fenix Ground Zero opinie i efekty  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz ten spalacz tłuszczu ?

    • Znakomity
      169
    • Dobry
      14
    • Przeciętny
      2
    • Słaby
      4
  2. 2. Ocena działania

    • Redukcja tłuszczu
      169
    • Hamowanie łaknienia
      32
    • Pobudzenie i energia
      38
    • Działanie diuretyczne
      24


Rekomendowana wypowiedź

Jasne że można zrzucić sporo kilogramów bez spalaczy. Weź też jednak pod uwagę, że ketoza to bardzo wymagająca dieta, niemal nie do przejścia dla wielu osób ze względu na duży rygor oraz poza tkanką tłuszczową tracimy sporo glikogenu. Jest to oczywiście dobry sposób, więc jeśli jesteś w stanie na niej funkcjonować to gratulacje no i wynik świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Fajnie, gdybyście drodzy forumowicze jeszcze pisali opinie o produktach (nieważne czy dobre czy złe, ale pisali), bo poradę każdy chce otrzymać, a opinie już niekoniecznie, a to dla tych co jeszcze ni

proponuje przeczytać, wszystko wyjaśnione i obnażone https://supple.pl/a/spalacz-tluszczu-Fenix-ground-zero-black-edition-prawdziwe-opinie-i-efekty pomijam już fakt, że komunikat, o którym w

Dodane grafiki

Jestem kobieta po 50,malo aktywny styl zycia.Nigdy nie bralam zadnego spalacza,ale ostatnio zaczelam sie zastanawiac,moze i dla mnie znalazlby sie jakis,chcialabym zrzucic ok.20kg. Pisza tu raczej mlode osoby i nie wiem czy w moim przypadku jakikolwiek spalacz zadzialalby.Moze ktos madry i z doswiadczeniem poradzilby mi czy i jaki spalacz zastosowac.Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli nie ma Pani problemów z układem krążenia/sercowo naczyniowym, itp. to może sięgnąć po spalacz termogeniczny. Wiek nie ma tutaj wielkiego znaczenia, 18 latek z poważnym nadciśnieniem nie powinien stosować spalaczy termogenicznych, a zdrowia kobieta 50+ nie będzie miała takiego przeciwwskazania. Jeśli ma to być Pani pierwszy spalacz i nie zna Pani tolerancji organizmu na stymulanty (np. jabłczan kofeiny znajdujący się w Fenix Ground Zero), to może Pani sięgnąć na początek po spalacz delikatnie pobudzający jak chociażby Inferno Apocalypse lub rozpocząć dawkowanie Ground Zero od stosowania razem z posiłkami, by sprawdzić tolerancję organizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, gdybyście drodzy forumowicze jeszcze pisali opinie o produktach (nieważne czy dobre czy złe, ale pisali), bo poradę każdy chce otrzymać, a opinie już niekoniecznie, a to dla tych co jeszcze nie stosowali, bardzo ważne. Nie piję Michał tutaj do Ciebie, taka tylko moja uwaga/prośba do wszystkich.

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyklon04

Juz dawalem opinie 😉

Najlepsze Spalacze Tłuszczu - Ranking - strona 70 . Wtedy napisalem....Ogolnie super dzialaja razem z dieta ze 107kg zjechalem na 83 kg. Waga docelowa 77kg.

Obecnie tez jestem bardzo zadowolony. 2 miesiace z dieta to 77kg na 72kg. Waga docelowa - brak. Bardziej mnie interesuje poziom tkanki tluszczowej musi byc 11 - 13% aby zaczac budowanie. Obecnie to 17,5% 

Prosze o info odnosnie przerwy.  

Pozdrawiam

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ostatnimi dniami odczuwałeś znacznie słabsze działanie spalaczy (obojętne jakich - bo to ogólna zasada) to są dwa wyjścia:

- zrobić przerwę (od wszelkich stymulantów - kawa, napoje energetyczne itd.) 10-15 dni,
- zmienić spalacz tłuszczu na taki, który będzie oparty o inne składniki aktywne, czyli takie, które będą oddziaływać na inne receptory.

Jeśli progres jest cały czas na dobrym poziomie i pod koniec stosowania zestawu odczuwałeś go podobnie jak wcześniej, to możesz kontynuować suplementację. Ja jestem przypadkiem człowieka, którego receptory bardzo wolno się uniewrażliwiają i np. spalacze czy przed treningówki stosuje praktycznie cały czas z rezultatami/efektami.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyklon - mówisz, masz :)

Spalacz z pewnością godny polecenia, pomimo dość wysokiej ceny. Fenix pobudza, ale w przeciwieństwie do innych mocnych suplementów uczucie pobudzenia nie jest przesadne i nie ma tzw. zjazdów. Z kolei jeśli chodzi o potliwość to jest zdecydowanie zwiększona, czuć też uczucie zimna w przypadku wzięcia 2 tabletek w jednej porcji. Dla osób, które nie są doświadczone w suplementacji tego typu suplementów, polecam nie przekraczać dawki 1 tabs/porcja, przynajmniej w pierwszych dwóch tygodniach. Dodam, że stosowałem 1,5 opakowania i przez ten czas zrzuciłem ok 8kg, będąc już po połowie okresu redukcji, zatem tym ciężej było zrzucać każdy kolejny kilogram. Niewątpliwą zaletą jest również hamowanie łaknienia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam 22 lata, 162cm wzrostu i 70kg, chciałabym zrzucić tak do 15kg, tryb mam praktycznie siedzący, ale chce rozpocząć treningi 2-3 razy w tygodniu i wprowadzic diete, w której wyeliminuje cukry, za to będzie więcej owoców i warzyw. Zastanawiam się nad Fenixem, ale boję się, że za mocno będzie mnie pobudzać, co o tym sądzicie? Czy na początek wystarczy mi sam Fenix czy dokupić jeszcze coś dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenix z opinii nie jest spalaczem bardzo mocno pobudzającym, skład również na to nie wskazuje więc jeśli kogoś pobudza zbyt mocno, to są to zazwyczaj osoby spotykane sporadycznie z nadwrażliwością na kofeinę. Jeśli zaczynasz możesz śmiało stosować go solo, natomiast w zależności od preferencji możesz połączyć go z produktem działającym w oparciu o odmienne szlaki metaboliczne. Moim zdaniem na start dobrze sprawdzają się boostery metabolizmu i kortyzolu więc bardzo fajne połączenie to np. Ground Zero + CortiLean z Brawna, Jeśli fundusze pozwalają to jest to moim zdaniem bardzo fajny zestaw który powinien się sprawdzić w twojej sytuacji. Fenixa zawsze możesz rozpocząć od dawki 1 kap. więc nie powinien za mocno pobudzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie:

Z pewnością znaleźć można wiele negatywnych opinii na temat wszystkich spalaczy, jakie przytaczamy tutaj na forum , jednak warto się zastanowić i może jeszcze głębiej zagłębić skąd one się biorą ?, Ja zanim się tutaj zarejestrowałem miałem mieszane zdanie na tematy tutaj poruszane jak i również opinie, jednak to właśnie to forum pozwoliło mi wyrobić sobie zdanie i spróbować na sobie i nie zawiodłem się , sam już też sporo tutaj piszę i dzielę się tym co sprawdziłem  na sobie, po to jesteśmy tutaj aby sobie pomagać, nie reklamować czy przekonywać, dzielimy się zarówno dobrymi jak i negatywnymi opiniami, nikt nam nie płaci za opinie jak na sponsorowanych forach , gdzie można kupić ,, CUD Spalacz " za parę groszy , który szybko ma przynieść efekty.

Zapraszam do poczytania :

http://spalacze.com.pl/Fenix-ground-zero/

https://supple.pl/a/spalacz-tluszczu-Fenix-ground-zero-black-edition-prawdziwe-opinie-i-efekty

Po pierwsze tolerancja na składniki jest kwestią indywidualną ,przez dwa -trzy dni warto jeżeli nie znamy swojej tolerancji na składniki aktywne - dodawać go do posiłku wtedy organizm łatwiej i szybciej (przy braku reakcji uczuleniowej ) zacznie tolerować składniki, potem można na czczo, ilość kapsułek zwiększać stopniowo gdyż reakcje mogą być różne bo  są to środki pobudzające organizm do termo-genezy i lipolizy- wchodzi on na ,,podwyższone obroty" reakcja - zimno przy pobudzonej termo-genezie nie jest niczym nowym - przechodzi , przy stosowaniu środków hormonalnych  - jest  odpowiedź od kolegi w poście z marca. Składniki w Fenixie mają potwierdzone działanie i to jest FAKT , tak samo jak również FAKTEM jest różna nasza tolerancja.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo osób stosuje w połączeniu z czymś jeszcze. Wyjaśnicie mi dlaczego? Jeden produkt to za mało?
Jak wygląda dawkowanie w dni nietreningowe? I przede wszystkim czy jest sens brnąć w to już na starcie, przy 30-45 treningach co 2-3 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii nie powinnaś iść w kierunku spalaczy termogenicznych które zawierają pobudzacze a raczej rozglądnąć się w kategorii środków Lipotropowych i poprawiających metabolizm, na pierwszy rzut Burn 24 - pozbawiony takowych , działa dobrze zarówno na spalanie jak i przeciwdziała ponownemu otłuszczeniu , dodatkowym plusem jest stabilizacja poziomu cukru we krwi, kolejny warty polecenia to Assassinate -Olympus Labs również nie pobudza a efekt działania jest podobny do spalaczy termogenicznych, można dodać do tego Corti Lean - Brown lub Cannibal Claw - Chaos and Pain, dużo zależy tez od tego ile masz do zrzucenia, polecając te produkty niemniej jednak uważam iż powinnaś zapytać o zadnie lekarza w tym temacie.

Co do Ground Zero , a piszesz o dużej potliwości - ten środek niestety bardzo mocno takową wzmaga  nasilając termogenezę .

Myślę że ktoś z kolegów z większym doświadczeniem jeszcze wypowie się w tym temacie, więc poczekaj na następny post czy posty 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej, spalacze termogeniczne nie są najlepszą opcją w przypadku padaczki, nawet jeśli była ona w przeszłości. I nie chodzi tutaj tylko o Fenixa, ale o wszystkie termogeniki które mają w składzie pobudzacze. Burn24 w połączeniu np. z Corti Lean będzie bardzo dobrą opcją, skuteczność nie powinna być słabsza, działanie doraźne nieodczuwalne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Brałeś na czczo czy z jedzeniem pierwszą porcję? Dla sprawdzenia tolerancji powinno się pierwsze dwie -trzy porcje przyjąć z posiłkiem, jeżeli natomiast przyjąłeś z posiłkiem to być może jesteś uczulony na któryś ze składników lub bardzo wrażliwy na stymulanty, można wtedy spróbować odsypać pół kapsułki na kilka pierwszych porcji i zobaczyć jaki będzie efekt.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jestem dosyć wrażliwy na takie substancje. Ważne 74kg I myślałem, że nie zrobi to na mnie większego wrażenia,  ale trzeba przyznać, ten spalacz ma kopa jak mało który. Muszę coś pokombinować,  bo nawet z posiłkiem jest drogą przez mękę, ciężko funkcjonować normalnie. Dam znać jak działa połówka za kilka dni 😄

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowałam Fenix Ground Zero w połączeniu z Alpha Burn - dla mnie petarda, tłuszcz rewelacyjnie się spalał i wreszcie dieta i trening zaczęły przynosić wymierne efekty. Brałam po jednej kapsułce przed treningiem i dla mnie było to wystarczające. Na pewno wrócę do tego zestawu.

Rewelacyjny spalacz - u mnie w zestawie z Alpha Burn dał świetne efekty. Brałam po jednej kapsułce przed treningiem i było to wystarczające. Świetny zestaw - na pewno powtórzę :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słuchajcie trochę się wczoraj przestraszyłam. Do tej pory brałam pure clinical burn + Alphaburn i wczoraj miałam pierwsze podejście do Fenixa. Ogólnie pure clinical czasem działał na mnie spoko a czasem nie mogłam spać i mialam lekkie stany lękowe. Wczoraj wzięłam Fenixa o 10 na pusty żołądek i trochę potrzepalo ale jeszcze w granicach normy, przynajmniej posprzątalam cały dom :D. Problem polega na tym że nie mogłam spać do 2 w nocy i też miałam lekkie stany lękowe. Nie wiem czy ten lęk przed skutkami ubocznym mi się wkrecil... Dodam że ćwiczę dosc ciężko o 20 co też pewnie dodaje energii. Dziś już nie brałam i szczerze mówiąc trochę się boję bo sen jest dla mnie bardzo ważny. Może po clinicalu powinnam zrobić sobie przerwę od stymulantow i zostać przy samym Alphaburn? Czy już w ogóle nie próbować? Co radzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie sobie wkręciłaś :-)  jeśli miałyby od spalacza pojawić się "stany lękowe" to w ciągu 60-120 minut od jego zastosowania, bo wtedy tak na prawdę on pobudza najmocniej, potem działanie pobudzające słabnie. Ale skoro po Pure Clinical Burn miałaś podobnie to znaczy, że masz małą tolerancję na stymulanty. W Ground Zero poza dwoma formami kofeiny nie ma innych składników stricte pobudzających. Weź drugą porcję spalacza nie później niż o 14-15 i będzie w porządku. Nieważne że trening masz wieczorem, osoby wrażliwe na działanie stymulantów nie powinny wieczorem stosować spalaczy termogenicznych bo potem mogą pojawić się problemy z zasypianiem.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alphaburn sam w sobie raczej nie pobudza, natomiast w połączeniu z kofeiną (np. zawartą w Ground Zero), aktywuje się jego działanie pobudzające, jest ono jednak subtelne, chociaż u osób wrażliwych może powodować problemy z uzyskaniem głębokiego snu, także w takim wypadku lepiej podzielić dawkowanie Alphaburna na dwie porcje, rano i po południu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Fenix od prawie dwóch lat ma zmieniony skład , niemniej jednak temat powraca co jakiś czas i podsyca np: inne fora gdzie reklamuje się produkty Firmy KRZAK ,,działające cuda", 

tutaj jest niezależny i bez stronniczy artykuł, trochę długawy ale warty przeczytania😎 PZDR

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...