Skocz do zawartości

Higenamina


kokolus13

Rekomendowana wypowiedź

Higenamina
 
Higenamina

Witam, zastosowałem pierwszy raz spalacz. Chaos z& Pain Inferno Apocalypse 

i w składzie jest 50mg higenaming w 3 tabletkach(1 porcji). Wcześniej ani razu nie brałem. Jeśli zażyłem tylko jedna tabletkę o godzinie 18 a załóżmy ze miałbym komisje antydopingowa, o godzinie 7 następnego dnia, możliwe jest żeby coś wykryli? To była bardzo mała dawka + trochę czasu minęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję higenaminy nie można stosować w sporcie wyczynowym od zeszłego roku i dotyczy to okresu przedstartowego (czyli przed zawodami). Jeśli chodzi o okres półtrwania to jest on krótki, 22 minuty u zwierząt, godzinę u ludzi.

Cytuj

Minimal pharmacokinetic data at this moment in time, but Higenamine appears to exert a very rapid absorption phase with a very rapid half-life as well. There appears to be a degree of inter-individual difference in how much Higenamine gets into the blood, which may be mediated by Glucuronidation enzymes (possible synergism with Piperidine from Black Pepper if this is the case)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzyści (sportowej - czyli lepszego rezultatu) z dawki z dnia poprzedniego na pewno nie było, natomiast czy metabolity higenaminy były wykrywalne tego nikt nie powie, poza badaniem. Z tego co mi natomiast wiadomo higenaminy nie można stosować tylko bezpośrednio przed zawodami, a nie ma nic natomiast wspomniane by nie można jej było stosować w okresie przygotowawczym.

https://en.wikipedia.org/wiki/Higenamine

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30188222

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...