Skocz do zawartości

spalacz iron forged synthermo  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz suplement ?

    • Znakomity
      26
    • Dobry
      2
    • Przeciętny
      0
    • Słaby
      0
  2. 2. Ocena działania

    • Hamowanie łaknienia
      15
    • Siła
      0
    • Redukcja tłuszczu
      16
    • Pobudzenie
      4


Rekomendowana wypowiedź

Synthermo - to z całą pewnością jeden z najmocniej pobudzających środków na rynku. W każdej kapsułce znajduje się 450 mg ultra skoncentrowanych składników aktywnych które wyzwolą w tobie nie wykorzystywane dotychczas pokłady energii. Z niespotykaną wcześniej skutecznością hamuje łaknienie oraz zwiększa koncentrację i skupienie.
 

  • Najsilniejszy energetyk na rynku 
  • Na długie godziny blokuje apetyt i elminuje chęć podjadania 
  • Usuwa zatrzymaną wodę podskórną 
  • Poprawia definicję mięśni 
  • Zwiększa wydolność tlenową 
  • Bez efektu tzw. "zejścia" jak w przypadku innych mocnych spalaczy

Iron Forged Synthermo jest innowacyjnym spalaczem opartym o składniki mające naukowo potwierdzone działanie oraz szerokie zastosowanie. Składniki zawarte w synthermo działają komplementarnie względem siebie, przez co produkt działa na wielu płaszczyznach. Nie tylko pomaga zredukować tkankę tłuszczową do jak najniższego poziomu, ale również poprzez działanie diuretyczne składników, znacząco przyczynia się do poprawy definicji sylwetki.

 

źródło: www.best-body.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1 kaps działa na mnie przez 7-8 godzin, nie polecam stosować w godzinach wieczornych, mnie nieco za mocno pobudza

 

co dla mnie ważne to zabija calkowicie ochotę na podjadanie co u mnie było zawsze bolączką, po miesiącu spadło jakieś 4-5kg sadła, ale było też parę nocy nieprzespanych, spalacz raczej dla ludzi na których mało co działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mocny środek, po 1 kap. przez jakieś 6-7h nie chce się w ogóle jeść, charakterystyczna suchość w ustach jak po efedrynie. Efektywność narazie nie oceniam bo stuję 5 dzień, ale jest to jeden z mocniejszych środków jakie brałem. Mocno też pobudza, ale nie powoduje "sieczki" w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

stosowałem w zeszłym roku, faktycznie mocny środek

jeśli ktoś szuka mocnego spalacza i jednocześnie mocnego pobudzacza to na pewno się nie zawiedzie

 

z tego co pamiętam spadło około 5kg po miesiącu stosowania, ale nie byłem bardzo ulany, więc zrobił dobrą robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...