Skocz do zawartości

Booster Testosteronu + CLINICAL BURN


Rekomendowana wypowiedź

Cześć wszystkim!

chciałem się Was poradzić, jaki booster testosteronu proponowalibyście żeby dorzucić do spalacza:
PURE CLINICAL BURN. 
Aktualnie stosuję Alphaburn od EVOLAB, 3 tabsy dziennie (w dni treningowe 1 rano/ 2 przed treningiem, w nietreningowe 2 rano/ 1 około godz. 16) + BIOPERINE 2x2tab - jestem na nim drugi tydzień.
Póki co jestem zadowolony z działania, fat z brzucha, boczkow i ud powoli schodzi, po za tym wydaje mi się że bardziej uwydatniły mi się mięśnie barków, ogólnie lepsze ubicie na całym ciele :P.

Po zakończeniu Alphaburna, chciałbym wskoczyć na PURE CLINICAL BURN + jakiś booster testosteronu, i tu moje pytanie:
Który z niżej wymienionych byście polecili (i dlaczego):
1) ERASE FAST od Elite Nutrition
2) LECHEEK Nutrition AD3- PCT - czytałem kilka opinii że to bardzo mocne + to PCT a ja nie byłem na żadnym cyklu sterydowym.
3) Performax ALPHAMAX XT - ten wydaje mi się bardzo interesujący, również czytałem ze to bdb środek.
4) GermanPharmaceutics 6-oxo

Mój wiek to 27 lat, ćwiczę na siłowni około 5 lat- niestety w ostatnim roku przez zmianę pracy i stylu życia- dość mocno przytyłem i nie miałem czasu ćwiczyć regularnie- czas to zmienić.
Aktualnie ważę około 92kg- wzrost 180cm (od początku roku zrzuciłem już 3/4kg), mój cel to 86kg do wakacji.

Jestem otwarty również na inne propozycje dotyczące spalacza i boostera.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierałbym pomiędzy AlphamaxXT a Erase Fast. 

Ad-3 PCT nie jest tak naprawdę boosterem testosteronu a inhibitorem aromatazy dlatego jego działanie dotyczy przede wszystkim obniżenia poziomu estogenów, natomiast na sam wyrzut testosteronu nie wpływa. Jeśli chodzi o realny wzrost poziomu tego hormonu to największy potencjał w tym zakresie ma moim zdaniem Erase, który ma kilka składników o potwierdzonym działaniu, przede wszystkim mam tu na myśli ekstrakt z Mangostanu. Jest to jeden z najbardziej wartościowych składników jakie można zastosować w suplementach tego typu. Poza tym ma też składniki na estrogen oraz prolaktynę więc jak dla mnie najlepsza opcja. Alphamax XT też jest ciekawym produktem, również posiada składniki podnoszące podnoszące testosteron i obniżające estrogen jednak nieco bardziej pospolite. Plusem może być jednak nieco większa poprawa samopoczucia, jednak biorąc pod uwagę to, że jesteś na redukcji celowałbym w Erase. 6-OXO to bardzo ciekawy związek, długo jest na rynku a GF to ogólnie uznana firma w produkcji środków tego typu, jednak zostawiłbym sobie ten środek na późniejszy etap. 

Co do spalacza to moim zdaniem pod względem stosunku ceny do jakości to Clinical Burn jest bezkonkurencyjny i śmiało można go polecić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to dwa całkowicie inne produkty, jednak moim zdaniem w Twojej opcji ta zmiana to kiepski pomysł. Target A-2 to raczej miejscowy spalacz na tzw. ostatni szlif lub jako dodatek do bazowego termogenika. Jeśli chcesz stosować solo to Clinical Burn jest znacznie lepszą opcją jeśli tej tkanki tłuszczowej jest nieco więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...