Skocz do zawartości

Intensywność ćwiczeń


Angel1996

Rekomendowana wypowiedź

Witam, osiem miesięcy temu urodziłam córeczkę. W czasie ciąży pozostawałam aktywna, krótko po porodzie również. Mam jednak problem z pośladkami.. W okresie dorastania nabawilam się rozstępów i skóra nie jest tak jędrna jak być powinna. Ćwiczę codziennie, jednak praca i opieka nad córką pozwalają mi na wykonanie jednego treningu dziennie, około 20 minutowego. Jednego dnia ćwiczę brzuch, kolejnego pupe i tak na zmianę. Soboty i niedziele mam wolne. Nie wiem czy przy takim ułożeniu treningu będzie widać jakiś efekt. Na brzuch nie narzekam, ale tyłek chciałbym poprawić. Ćwiczę z Mel B, Łukaszem Choińskim, Natalią Gacka i Pamela Reiff. Jakieś rady? Proszę o pomoc. Obecnie ważę 48kg przy wzroście 165cm. Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja masa ciała wyklucza jakąkolwiek nadwagę więc generalnie warto skupić się na aktywności i racjonalnym odżywianiu. Ciąża to spore wyzwanie dla organizmu, więc nic dziwnego że po kilku miesiącach nasze ciało nie jest w stanie prezentować się tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Kluczem jest systematyczność. Co do treningu to przede wszystkim staraj się znaleźć taki program treningowy który uwzględniałbym ćwiczenia na całe ciało, a nie tylko wybrane partie. Jeśli masz dobrą genetykę oraz będziesz systematyczna to z pewnością również domowe sposoby przyniosą efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te treningi są stosunkowo krótkie to nie powodują one dużych obciążeń mięśniowych ani nie stymulują CUN więc jak najbardziej możesz ćwiczyć 5 dni pod rząd. Co do produktów spożywczych to zadbaj przede wszystkim o odpowiednią podaż białka oraz staraj się unikać przetworzonych produktów i cukrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...