Skocz do zawartości

Z czym połączyć Fenix Ground Zero?


Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Ciekawy produkt  u mnie libido od estro padło totalnie... tylko że tam siedzi DAA, który podnosi prolkę, z którą walczę niestety. Co do laxo od Olympus, od maja zacząłem, - nie wiem na ile są to

Pobudzenie mniejsze niż przy Viperze, potliwość znacznie mniejsza (poza treningiem) niż po Ground Zero, ale tłuszcz schodzi tak jak swego czasu stosowałem clena, dlatego od siebie mógłbym właśnie go p

Ja osobiście wybrałbym Alphamax XT z Performax'a, ma na pewno lepszy skład od terminatora, którego znaczna część składu to placebo typu tribulus. A jak musowo musi być z Arimestane to obecnie najlepsz

Dodane grafiki

Jeśli masz taki poziom estrogenów stosując boostery testosteronu (czy to w składnikach w produkcie zawierającym IA czy osobno w postaci boostera T), to moim zdaniem ciężko będzie zejść niżej z estrogenami, nie stosując solo inhibitora atomatazy typu ATD lub 6-bromo. To jest dobry poziom estrogenów, który 'nie psuje' sylwetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- stosując dobry booster testosteronu, podnosi się poziom testosteronu i jednocześnie poziom estrogenu (im wiecej testosteronu tym wiecej estrogenow bo % konwersja testosteronu do estrogenu pozostaje bez zmian),

- stosując dobry produkt hybrydowy, laczacy skladniki podnoszace testosteron i hamujace aromataze, podnosimy poziom testosteronu, a estrogen jest trzymany w ryzach (wiecej testosteronu, ale % konwersji do estrogenow jest mniejszy),

- stosujac dobry produkt protestosteronu i osobno inhibitor aromatazy, poziom testosteronu wzrasta, a estrogenów moze nawet spadać, lecz mocne inhibitory aromatazy oslabiają działanie androgenów, wiecpoziom testosteronu wzrasta wolniej niż gdybyśmy stosowali solo mocny booster testosteronu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Ok, łapię powyższy mechanizm, tylko najważniejsze dla mnie jest, czy taki poziom estradiolu jest ok, czy jednak powinno się go zbić? Biorąc pod uwagę odpowiedź Arnolda, rozumiem, że nie ma co sięgać po AI do redukcji. Ewentualnie zrobić badania i zobaczyć, czy (i) poziom testosteronu podniósł się po test-rx; oraz (ii) czy poziom estradiolu analogicznie poszedł w górę i jest już dość wysoki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku robiłem sobie 2 miesiące cyklu na Laksogeninie, miałem akurat też ten produkt masscr3 od olympusa. Badań generalnie na ten związek jest sporo i na można znaleźć kilka ciekawych informacji które wskazują na realne działanie, choć na minus to że mają już kilka dobrych lat. Najważniejsze to brak znaczących skutków ubocznych nawet przy dłuższej suplementacji co też jest istotne. Ja swój cykl oceniam na duży plus, choć żałuje trochę że nie brałem laxy solo, bo jakby nie było w suplu u którym mówimy jest też Vaso6 które także sobie chwalą. 

Brałem 2 kap. przed każdym treningiem, w dni wolne 1 kap. rano i 1 kap. popołudniu. Zdecydowanie od pierwszych treningów bardzo pompa mięśniowa, pomimo że na 99% robiłem wtedy trening 5x5 więc o dobre ukrwienie nieco ciężej. Siła delikatnie na plus, choć nie oszukujmy się przy dłuższym stażu nie progresuje się jak młodziak. Z dużych zalet też nabicie mięśni, nie tylko na czas treningu. Waga na plus więc masa mięśniowa napewno w górę. Ogólnie bardzo dobry produkt i jeśli szukasz laksogeniny to celowałbym właśnie w ten produkt z Olympusa bo ze sprawdzonych firm to wychodzi niewiele drożej niż solo, a skład ma bardziej kompleksowy. Z tego co widzę to sporo osób już to testowało i jak na suplement z deficytowej grupy to dość popularny. Ja na Olympusie się jeszcze nie przejechałem więc mogę tą konkretną rekomendować.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to akurat brałem solo bez boosterów testa itp. pewnie jakiś izolat jedynie czy omega do uzupełnienia. Efekty odczuwalne dość szybko, tak jak pisałem zauważyłem w czasie tych 2 miesięcy sporo pozytwnych zmian w sylwetce więc raczej dobrej jakości masa mięśniowa na plus. Jeśli budżet Ci pozwala to możesz sobie łączyć z test rx, efekt na pewno będzie lepszy choć ciężko przewidzieć o ile dokładanie. Oba suplementy nie kolidują ze sobą i działają na innych szlakach metabolicznych.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens jak najbardziej ma, chodzi tylko i wyłącznie o priorytety. Jeśli ktoś ogranicza suplementację do powiedzmy dwóch środków, to są suplementy o większym priorytecie, jeśli może sobie pozwolić na więcej to efektywność takiego zastosowania oczywiście jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem, tak wracam z opinią dot. test-rx. Odczucia na pewno na plus, libido i samopoczucie na pewno w górę, siłowo lepiej. Co do samego poziomu testo to podskoczyl tylko o 7, ale wywaliło mi estradiol ponad normę. Dodam, że zbiegło się to z chwilowym odstawieniem bromergonu i wejściem na masę. Poniżej wrzucam wyniki badań. Aktualnie znów biorę bromergon 0,5 tabs/dzień. Jeżeli estro utrzma się w takiej wysokości, to chyba dobrze byłoby wrzucić już jakiś AI? A co do test-rx? Czy on rozkręca się w późniejszym okresie? Bo na poziom testo słabo wpłynął, chyba, że to wina prolki, która znow trochę wybiła (wcześniej, przed braniem bromergonu miałem ją 2x ponad normę). I do tego ten estadiol, to chyba nie od test-rx? Prośba o sugestie.

59286168_2412131262184640_2905466657583398912_n.thumb.jpg.4e5b990f191e182f54c17449f635b3e0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy lek generalnie może ostro namieszać w hormonach, nawet jeśli jest stosowany wyłącznie leczniczo. Nie sądze by estrogen wzrósł po test RX, nie ma takich składników. Przede wszystkim jeśli masz możliwość zrób sobie badania wolnego testosteronu bo to on jest z naszego punktu widzenia najważniejszy, a nie całkowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdę pisząc nie słyszałem negatywnych opinii o Test-Rx, na forach zagranicznych, gdzie większość niehormonalnych środków ostro cisną, piszą wyłącznie pozytywnie

Cytat

"I have used this product four times all with great results. It only takes 4-6 days to kick in. Libido boost is excellent. Great product all around."
"Don't know about the workout aspect. And if you aren't ready to have sex every time, don't take it."
"I have used this product on 3 separate occasions now. All 3 bottles gave great results, and I could feel that I was taking it within a day. It is my definite go to bottle for a Natural Test Booster. I highly recommend this product!"
"I love this product. Its a great increase in the production of testosterone, I definitely recommend."

DHEA i jego izomery 'rozkręcają' się stosunkowo długo (według badań pełna efektywność jest po 90 dniach), ale tam są inne ciekawe składniki (na które są badania). Kluczowy oczywiście jest wolny testosteron nie związany z SHGB, tutaj martwiła by mnie duża konwersja do estrogenu, bo on wytworzył się z testosteronu, ale tutaj pojawia się korelacja z prolaktyną i robi zamknięte koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co ja bym nie brał nic mocnego antyestrogenowego, nie ma dramatu z estrogenem, a apteczne IA obniża poziom nie tylko estrogenu, ale i testosteronu o czym wiele osób zapomina. Zgadzam się, że wolny testosteron jest najważniejszy, a całkowity raczej się w ogóle nie zmienia w okresie ~6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jednak coś poszło w górę, właśnie dostałem wyniki test wolnego: 18,35 w skali 1-28. Wcześniej miałem odpowiednio 10 (przed rozpoczęciem brania bromergonu), a miesiąc temu miałem 14 z hakiem.

Rozumiem, że z pkt widzenia rozwoju mięśni/siły poziom test wolnego jest najważniejszy. Czy to od tego również mógł skoczyć estro? Prośba o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny testosteron jest zdecydowanie najważniejszy jeśli chodzi o aspekty typowo sportowe czytaj wzrost siły, regeneracji, masy mięśniowej itp. Jest też najbardziej istotny w kwestii poziomu libido, samopoczucie i ogólnego rozwoju cech trzeciorzędowych. Wzrost o około 30% wolnego testosteronu względem tego co było miesiąc temu to świetny wynik i przy użyciu suplementów w tak krótkim okresie bardzo ciężko uzyskać więcej, widać że Test-Rx zrobił robotę. 

Jeśli chodzi o estrogeny to raczej analizując mega dokładnie skład, to nie ma tam składnika który mógłby w jakiś sposób dodatnio wpływać na estrogen. Raczej ich wzrost nie jest powiązany z suplementacją. Myślę, że o wiele bardziej prawdopodobna opcja to ta farmakologia którą przyjmowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...