Skocz do zawartości

Z czym połączyć Fenix Ground Zero?


Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Ciekawy produkt  u mnie libido od estro padło totalnie... tylko że tam siedzi DAA, który podnosi prolkę, z którą walczę niestety. Co do laxo od Olympus, od maja zacząłem, - nie wiem na ile są to

Pobudzenie mniejsze niż przy Viperze, potliwość znacznie mniejsza (poza treningiem) niż po Ground Zero, ale tłuszcz schodzi tak jak swego czasu stosowałem clena, dlatego od siebie mógłbym właśnie go p

Ja osobiście wybrałbym Alphamax XT z Performax'a, ma na pewno lepszy skład od terminatora, którego znaczna część składu to placebo typu tribulus. A jak musowo musi być z Arimestane to obecnie najlepsz

Dodane grafiki

Niema takiej konieczności bo Test Rx są składniki które podnoszą poziom raczej wolnego testosteronu więc nie ma potrzeby stosowania inhibtora aromatazy. W okresie masowym i tak jest ciężko utrzymać jakąś ekstremalną definicje więc ja bym odpuścił. Ewentualnie możesz z czasem dołożyć jak odczujesz taką potrzebe, ale sam przetestowałbym najpierw Test RX solo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc na taki krótki czas tym bardziej IA zbędny moim zdaniem.

Co do cyklu masowego to możesz sobie dorzucić dowolną formę kreatyny bądź stack ( nie ma to większego znaczenia ) i ewentualnie z dodatków możesz pomyśleć o kwasie ursolowym. Moim zdaniem czuć było różnice jak stosowałem to kiedyś a wypada dość ekonomicznie i nie gryzie się z boosterami testosteronu i kreatyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie większość które mają w składzie Arimestane działają bardzo podobnie więc różnią się tylko składnikami dodatkowymi. NolvadrenXT ma rzeczywiście ciekawe składniki obniżające kortyzol więc sam produkt jest bardzo dobry także możesz po niego sięgać. Z takich dobrych IA to jest jeszcze bodajże Alchemy z HydraPharm ale w PL ciężko o jakąś rzeczową recenzje. Czytałem swego czasu o tych składnikach i rzeczywiście ma to prawo działać, ale najlepiej wpisz sobie w wyszukiwarkę HydraPharm Alchemy i poszukaj opinii na stronach anglojęzycznych jeśli chcesz coś zmieniać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Haya Labs jak chcesz brać to tam jest chyba dawka 100 mg o ile dobrze pamiętam. Więc optymalnie byłoby 400-500 mg dziennie, najlepiej 2 razy po 2 kapsy do posiłków obfitych w białka i zawierających jakieś tłuszcze. Test RX 2 razy dziennie po jednej, a kreatyna zależy jaką tam masz ale ogólnie 10 g dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

przeglądając zaprzyjaźniony (tak gdzieś przeczytałem) sklep znalazłem trzy produkty oparte na arimistane, tj.: CLOMADEX, TEST XR oraz wspominany tutaj Ar1macare Pro w starej wersji. Wcześniej zaś rozmawialiśmy o nolvadrenie xt, i w związku z tym prośba o poradę, który z tych produktów byłby najlepszy na redukcję w celu podniesienie poziomu testosteronu i ew. obniżenia prolki/estrogenu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arimacare Pro to przede wszystkim inhibitory aromatazy, natomiast Test Xr ma tylko arimestane działające w tym kierunku, jeśli szukasz coś pod redukcję to lepszy będzie ten pierwszy. Ja stosowałem Nolvadren XT i sobie bardzo chwalę, Arimacare Pro zbiera dobre opinie (stara wersja), nowa ma inny skład, ale w kwietniu chciałbym ją przetestować, czy te składniki (nie ma większości w żadnych innych produktach) działają równie dobrze jak opisuje to w referencjach producent.

O Test XR nie widziałem żadnych opinii skład ma dobry, ale co w środku to ciężko prognozować, bo to jedna z firm Cyberpakera (Revange, Kilosports, itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam od siebie RISE - Outbrek Nutrition, kończę juz suplementację , jest to mój pierwszy ,,zaawansowany " booster ale postaram się nie koloryzować, stosowałem wcześniej Erase Fast i oczywiście bardzo na plus, co do Rise to dodatkowo juz po kilku dniach poczułem większą siłę, później nie nastąpił już jej znaczący wzrost ale po dwóch tygodniach powychodziły mocno żyły na rękach i na dole brzucha plus trochę na ramionach , nie mierzę sobie obwodów gdyż sport dla mnie jest teraz w moim wieku (41) , przedłużeniem młodości he he, ale mogę z pewnością stwierdzić iz mięśnie - biceps, triceps + ramiona uwypukliły się , na brzuchu mam też niezłe bruzdy, na treningach  - brzuszki , pompki, podciąganie itp nie odczułem dużo większej wytrzymałości ale już w bieganiu zdecydowanie tak. ( od drugiego tygodnia  suplementacji - dodatkowo stosowałem Olimp WPC, 7 keto DHEA, EXterminator DMHA) , a pierwszy tydzień Clinical burn + yoha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...