Skocz do zawartości

Z czym połączyć Fenix Ground Zero?


Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Ciekawy produkt  u mnie libido od estro padło totalnie... tylko że tam siedzi DAA, który podnosi prolkę, z którą walczę niestety. Co do laxo od Olympus, od maja zacząłem, - nie wiem na ile są to

Pobudzenie mniejsze niż przy Viperze, potliwość znacznie mniejsza (poza treningiem) niż po Ground Zero, ale tłuszcz schodzi tak jak swego czasu stosowałem clena, dlatego od siebie mógłbym właśnie go p

Ja osobiście wybrałbym Alphamax XT z Performax'a, ma na pewno lepszy skład od terminatora, którego znaczna część składu to placebo typu tribulus. A jak musowo musi być z Arimestane to obecnie najlepsz

Dodane grafiki

Referencje, w których udowodniono skuteczność poszczególnych substancji czynnych:
https://examine.com/supplements/pine-pollen/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25322985
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22732724
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9876338
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1002/dta.2291
https://examine.com/supplements/massularia-acuminata/
https://ac.els-cdn.com/S221267081200187X/1-s2.0-S221267081200187X-main.pdf?_tid=6562cced-f2a2-4ae0-866a-798f6b3f4fd4&acdnat=1547726000_b85be0fb4d2b50b520529a8f6523b07d

Na forach w USA zbiera również bardzo dobre opinie:

Cytuj

"I have used this product four times all with great results. It only takes 4-6 days to kick in. Libido boost is excellent. Great product all around."

"Don't know about the workout aspect. And if you aren't ready to have sex every time, don't take it."

"I have used this product on 3 separate occasions now. All 3 bottles gave great results, and I could feel that I was taking it within a day. It is my definite go to bottle for a Natural Test Booster. I highly recommend this product!"

"I love this product. Its a great increase in the production of testosterone, I definitely recommend."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

zamierzam kupić Formutech Test-RX, tak jak mi polecono. Jednocześnie zamierzam pociągnąć jeszcze redukcję do kwietnia, dlatego będę potrzebował spalacza. Obecnie biorę Fenix - wydaje mi się, że sprawdza się, czuje ciepło i dużą potliwość (wcześniej nie miałem takich odczuć przy spalaczach). Pociągnąć jeszcze jedno opakowanie, czy radzicie coś innego? Tak z ciekawości, to po Fenixie czuję taki zimny pot/dreszcze, czy po johimbinie (haya labs jest sprawdzona czy coś innego)?? Biorę 10g przed cardio. 

Ewentualnie jeszcze inny typ suplementów dorzucić dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na mocniejszym pobudzeniu/hamowaniu łaknienia to możesz wybrać na następny cykl Lipodrene Hardcore w wersji Acacia Rigidula i 1,3 dimetylamylaminą, jeśli na spalaniu przede wszystkim to możesz pozostać przy Ground Zero Black Edition.

Ten chłód/dreszcze to masz po johimbinie, akurat Haya Labs to duża firma i ma sprawdzone produkty, więc nie ma tam mąki, tylko właśnie johimbina, która ma takie skutki uboczne o jakich wspominasz.

Do Test-Rx sam się przymierzam, z tej firmy brałem Rem 8.0+ i Lean EFX, oba działały kozacko.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na spalaniu, pobudzenie jest w sam raz :) zastanawiam się, czy jest sens wrzucać oprócz Fenixa, jakiś spalacz miejscowy - wcześniej nie myślałem o tego typu spalaczach, ale Alphaburn jest tutaj bardzo zachwalany. Ewentualnie coś, co wyciągnie ze mnie trochę wodę, ale bez przesady :)

Wczoraj po tych 10mg trząsłem się mega :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym suplementem do połączenia z Fenixem jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej jest Alphaburn, natomiast nie polecałbym łączyć go z Johimbiną. Najlepszą opcją będzie skończyć opakowanie Yohimbiny od Haya, a potem zamiast niej wrzucić Alphaburna. Ewentualnie możesz stosować sobie te dwa produkty zamiennie co drugi dzień lub jeden rano a drugi przed treningiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście stosowałbym na czczo jeśli nie masz żadnych negatywnych objawów jeśli chodzi o samopoczucie i problemem jest tylko potliwość. A jeśli nie na czczo to przynajmniej te 30 minut przed posiłkiem aby składniki aktywne zdążyły przedostać się do krwiobiegu. Do posiłków polecam stosować jedynie pierwsze porcje aby sprawdzić tolerancję. W Fenixie niema co prawda Yohimbiny w składzie która jest zależna od insuliny, natomiast osobiście wierzę, że spalacze poprostu lepiej działają jeśli są stosowane przed jedzeniem i nie mieszają się z treścią pokarmową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję - poza potliwością nie narzekam :) Będę starał się stosować na czczo :)

Na forum przeczytałem o czymś takim, jak 7-KETO DHEA - sam za wysoki kortyzol (stresująca praca) + za wysoką prolaktynę spowodowaną m.in. stresem (wykluczyłem podejrzenie guza przysadki) - czy warto coś takiego kupić i czy przyda się to na redukcji? Jeśli tak to jaka firma byłaby ok oraz jak stosować. Dodam, że biorę Fenixa oraz johę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-KETO DHEA to popularny w USA metabolit DHEA i generalnie zbiera dość dobre opinie. Sam stosowałem dawno temu zanim jeszcze było to popularne i miło wspominam. Oczywiście nie jest to środek przynoszący spektakularne efekty, ale czuć delikatne działanie. Najlepiej stosować dawki typu 50 mg 2-3 razy dziennie. Co do firm to raczej celowałbym w coś pewnego, a nie jakieś produkcje niewiadomego pochodzenia. Możesz spróbować z Haya Labs. Akurat tego produktu od nich nie miałem, ale testowałem kilka innych i działa tak jak na to wskazuje etykieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poziom kortyzolu składa sie wiele czynników, jednak 7-keto może obniżyć jego poziom co zostało zresztą potwierdzone. Wiele zależy też od prowadzonego trybu życia. Przykładowo jeśli pozostanie on bez zmian to kortyzol powinien się zmniejszyć, natomiast jest to dość ciekawy związek pod kątem redukcji tkanki tłuszczowej i zwiększenia energii i motywacji podczas stosowania diety z małą ilością kalorii. Myślę, że jako metabolit DHEA może też przyczynić się do poprawy witalności czy produkcji niektórych istotnych hormonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...