Skocz do zawartości

Z czym połączyć Fenix Ground Zero?


Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Ciekawy produkt  u mnie libido od estro padło totalnie... tylko że tam siedzi DAA, który podnosi prolkę, z którą walczę niestety. Co do laxo od Olympus, od maja zacząłem, - nie wiem na ile są to

Pobudzenie mniejsze niż przy Viperze, potliwość znacznie mniejsza (poza treningiem) niż po Ground Zero, ale tłuszcz schodzi tak jak swego czasu stosowałem clena, dlatego od siebie mógłbym właśnie go p

Ja osobiście wybrałbym Alphamax XT z Performax'a, ma na pewno lepszy skład od terminatora, którego znaczna część składu to placebo typu tribulus. A jak musowo musi być z Arimestane to obecnie najlepsz

Dodane grafiki

Witam,

aktualnie jestem na redukcji, zrzuciłem już 5kg (z 93 do niecałych 88), mam 27 kat i 193 cm. Przyjmuję spalacz alphamind v3 oraz yohimbinę. Zastanawiam się nad kolejnym spalaczem po alphie, wybór padł na Fenix. 

Do tego chciałbym dorzucić coś na podniesienie testosteronu - myślałem o terminator-test/erase fast, mimo że są to dwa różne środki, jako że aktualnie erase fast nie zawiera już ariministane. 

Prośba o poradę, który z nich w celu podniesienia naturalnego poziomu testosteronu oraz czy są to środki relatywnie bezpiecznie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wybrałbym Alphamax XT z Performax'a, ma na pewno lepszy skład od terminatora, którego znaczna część składu to placebo typu tribulus. A jak musowo musi być z Arimestane to obecnie najlepszym środkiem tego typu (pod kątem wycinki) jest MAN Nolvadren XT.

Z tego Alphamind V3 jesteś zadowolony? Bo skład to ma bardzo przeciętny jak się przyjrzy dokładnie co tam faktycznie działa stricte na spalanie tłuszczu (2-3 składniki).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, nie musi być z arimestane. Celem jest przede wszystkim zwiększenie poziomu testosteronu, tj. lepsze samopoczucie, więcej energii, lepsze libido. Oczywiście również pod kątem rozwoju sylwetki. Czy są jakieś skutki uboczne alphamax? Czy po odstawieniu wszystko wróci do 'normy', tj. poziom testosteronu spadnie?

Szczerze mowiąc to średnio, nie ma żadnego wow, nie czuję jakiegoś działania alphamind V3, dlatego też celuję w Fenix :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom testosteronu po boosterach nie spada drastycznie w dół po ich odstawieniu, bardzo często wydajniejsza produkcja tego hormonu utrzymuje się nawet po zakończeniu cyklu. Nagły spadek produkcji teścia dotyczy środków dopingujących kiedy przyjmujemy syntetyczny hormon, a nasza naturalna produkcja jest zablokowana. Wtedy gdy odstawiamy najczęściej duże dawki hormonu przy zerowej produkcji przez nasz organizm bardzo mocno odczuwamy spadek, a często problemem jest nie tylko siła, sylwetka, libido itp, a nawet depresja. Ale odnośnie suplementów nic takiego nie występuje. żadne skutki uboczne Ci nie grożą. Z polecanych produktów pod redukcję również wybierałbym pewnie pomiędzy Erase Fast a Alphamax XT, oba mają bardzo przemyślane składy i to, że nie zawierają Arimestanu to dla wielu plus, dzięki czemu mogą być stosowane dłużej. Armimestane nie wykazuje już po 6-8 tygodniach takiego działania jak na początku co zdążyłem na sobie zaobserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alphamax najlepiej stosować w stałej dawce 4 kapsułek dobowo, podzielonej na 2x2 kap. Pierwsza porcja ze śniadaniem, druga z kolacją. Masz w składzie między innymi witaminę D3 więc sugeruje stosować razem z posiłkami.

Co do Ground Zero to wszystko zależy od indywidualnej tolerancji na stymulanty. Pełna dawka dzienna, w której masz naprawdę dużą objętość składników aktywnych to 3 kapsułki. Najlepiej zacznij od 1 kapsułki rano oraz 1 kapsułki przed aktywnością fizyczną, a w dni wolne przed obiadem. Jeśli po paru dniach będziesz potrzebował większej dawki energii to porcję przed treningową możesz zwiększyć do 2 kapsułek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

ostatnie pytanie - czy Alphamax jest co do zasady lepszy na redukcji, czy na masie też będzie spełniał swoje zadanie? Zdaję sobie sprawę, że będzie dawał pozytywne efekty również przy dodatnim bilansie kcal, ale czy będą jakieś zasadnicze różnice, tj. lepiej wybrać coś innego na masę? Ciągnę redukcję jeszcze przez 3 tygodnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkty hybrydowe łączące w sobie składniki podnoszące poziom testosteronu i hamujące aktywność aromatazy, sprawdzają się zarówno na masie jak i na redukcji, generalnie służą do rekompozycji sylwetki.

Nie da się wskazać, czy lepsze są na masie czy na redukcji. Moim zdaniem Alphamax ma jeden z lepszych stosunków ceny do składu pośród tego typu produktów na rynku. Z Performax Labs miałem kilka supli i wszystkie fajnie działały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało wrzucać. Teść i estrogen jest teoretycznie w normie chociaż tego pierwszego wyższa wartość mogłaby nieco pomóc. Choć zapewne to też skutek redukcji. Zadbaj by mieć w diecie co najmniej 0,7g tłuszczy na każdy kilogram masy ciała. Prolaktyne masz lekko podniesioną, ale nie jest to przeciwwskazanie do Alphamaxa. Unikałbym jednak produktów które mają w swoim składzie chociażby DAA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy był taki produkt SNS Inhibit-P na prolaktynę, ale chyba już nie jest produkowany, natomiast jeśli jesteś na redukcji to moim zdaniem z firmy Olympus Labs Produkt Arimacare Pro byłby najlepszy. Ale w starej wersji, która ma bardziej rozbudowany skład https://www.bestbody.com.pl/olympus-labs-arimacare-p-1504.html

Nie tylko obniża poziom prolaktyny, ale też estrogenu i kortyzolu, a przy okazji fajnie wywala wodę podskórną i promuje taką 'suchą' sylwetkę.

Ciekawy produkt to także #RAW P-5-P to specjalny koenzym, który był właśnie zawarty we wspomnianym Inhibit-P. DOkupując do tego Vitex mamy dokładnie ten sam produkt z SNS i cenowo lepiej nawet wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, paw :) Rozumiem, że to produkty są bezpieczne?

Ciekawie wygląda ten produkt olympus labs, ciekawi mnie ta substancja arimistane, która jest zaliczna do  prohormonów. Nigdy nie brałem tego typu substancji i zastanawiam się nad ewentualnymi skutkami na i po stosowaniu, tj. czy są jakieś skutki uboczne/czy wymagany jest odblok etc.?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arimestane nie jest typowym prohormonem anabolicznym, a inhibitorem aromatazy. W żaden sposób nie można go porównać do środków będących prekursorami testosteronu czy trenbolonu. Zwróć uwagę, że ta substancja bardzo często jest stosowana właśnie jako element PCT i wspomaga przywrócenie gospodarki hormonalnej do optymalnych wartości. Żaden odblok nie jest oczywiście wymagany gdyż związek ten nie blokuje przysadki. Suplementacja takimi produktami nie powinna jednak przekraczać 8 tygodni gdyż po tym czasie wykazują znacznie słabsze działanie i należy zrobić sobie minimum 4-6 tygodni przerwy. Sam kilka razy stosowałem środki z Arimestane i wszystkie posiadały tą  cechę wspólną, że bardzo szybko poprawiały definicję sylwetki i wyciągały rezerwy zgromadzonej wody podskórnej. Na redukcji czy w czasie budowy masy jakościowej bardzo dobry środek. Arimacare Pro skład ma konkretny, ogólnie jak większość tych starszych wersji w suplementach Olympusa. Ma składniki wpływające na regulację wszystkich ważnych hormonów oraz prozdrowotne więc jeśli masz możliwość to warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arimacare Pro ma inny profil działania niż Alphamax XT, więc raczej ciężko będzie je porównać ze sobą. Ja przymierzałem się parę razy do niego, ale wybrałem Olympus Labs Super PCT bo potrzebowałem czegoś wspomagającego na OFFie. Jeśli ktoś nie stosuje SAA/PH to Arimacare Pro moim zdaniem jest lepszą opcją. Ja na prolaktynę stosowałem samego Vitex'a i coś pomogło, z P-5-P pewnie by było dużo lepiej, ale nie chciało mi się łączyć X środków i chyba lepiej/wygodniej kupić multiskładnikowy suplement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, za mną 1,5 tygodnia brania alphamax xt. Na ten moment chyba większej różnicy nie zauważyłem, ale dam sobie czas. Jednakże, zastanawiam się, o co się pokusić od marca. Drugie opakowanie alphy? Myślałem również o polecanym przez Was Arimacare Pro Olympusa oraz o Testify - jest dość drogi, jakieś opinie co do tego środka? Głównym celem jest większy poziom testosteronu. 

Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arimacare Pro bardzo dobrze wywala wodę podskórną i promuje taką "suchą sylwetkę". Jeśli chodzi o redukcję tłuszczu to w wyniku hamownaia aromatazy tłuszcz lepiej powinien spadać z okolicy piersi i boczków.

Test1Fy w obecnej wersji moim zdaniem nie jest wart swojej ceny. Dla mnie z legalnych środków obecnie nr. 1 wśród boosterów testosteronu jest Formutech Test-RX. Jest dość drogi, ale wart swojej ceny, stosowałem dwa razy i działanie porównywalne z dobrymi PH, bez blokowania osi. Więc jeśli zależy Ci na podbiciu testosteronu stricte, to Test-Rx moim zdaniem jest topowym środkiem w tej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...