Skocz do zawartości

Spalacz utrata wagi


Rekomendowana wypowiedź

Witam! Potrzebuję dobrego zestawu do tego, aby skutecznie zrzucić 15kg po ciąży. Nie karmię. Mam 173cm i ważę 78kg. W lutym kupiłam Fenix Ground Zero i kilogramy spadły, ale nie jakoś bardzo. Od lipca zaczynam dietę ułożoną przez dietetyka Michała Wrzoska plus bieganie 3-4 razy w tygodniu. Potrzebuję jednak czegoś co da mi kopa 😊 Utrata wagi na początku będzie dobrą motywacją 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie karmisz i widzę, że miałaś już kontakt z Fenixem to śmiało możesz celować w spalacze tłuszczu z wysokiej półki. Moim zdaniem jedną z najlepszych opcji na rynku na dzień dzisiejszy będzie ANS Thermo Craze. Jeden z najwyższych potencjałów działających typowo pod kontem redukcji tłuszczu, a dodatkowo dobrze pobudza. Jako spalacz bazowy moim zdaniem sprawdzi się tutaj idealnie. Jeśli chcesz zwiększyć efektywność całej suplementacji to możesz dołączyć do niego spalacz działający typowo na uporczywą tkankę gromadzącą się w okolicach brzucha czy bioder. Pod tym względem na pewno najlepiej wypada SAN Liporedux. Dodatkowo w celu szybkiej utraty kilku kilogramów możesz wrzucić Diuretic Complex, taki zestaw pod kontem efektywności na pewno da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zestaw który podał Ci Solaros jest zdecydowanie wart uwagi, każdy produkt działa względem siebie komplementarnie więc efekt powinien być bardzo dobry. Moim zdaniem można dodać to tego dobrej jakości bloker apetytu, bo niestety 90% osób ma z tym problem na redukcji. Od siebie mogę polecić Genius Diet Pills, nie dość że działa w kierunku hamowania apetytu to korzystnie wpływa na stabilizacje glukozy we krwi i promuje dobre samopoczucie. Co do dawkowania to może wyglądać tak:

Przed śniadaniem:

1 kap. Thermo Craze

Przed obiadem:

1 kap. Diet Pills

Do obiadu:

3 kap. Diuretic Complex

Przed treningiem:

1 kap. Thermo Craze

Przed kolacją:

1 kap. Diet Pills

Do kolacji:

3 kap. Diuretic Complex

 

Liporedux 2 x dziennie po 10 - 12 naciśnięć pompki np. po porannym prysznicu i przed treningiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...