Skocz do zawartości

Który z nich na pierwszy raz?


Rekomendowana wypowiedź

Witam, jestem dziewczyną i chciałabym zrzucić z 10-15 kg. Jestem  na diecie i oczywiście utrzymuję deficyt kaloryczny ale chciałabym przyśpieszyć cały ten proces, stosując jakiś spalacz :) Nie mam problemów ze zdrowiem oprócz dosyć wysokiego tętna spoczynkowego (ok.95-100 uderzeń na minutę) aczkolwiek lekarz mówił, że to przez dotychczasową złą dietę oraz nadwagę. Przeglądając to forum znalazłam parę spalaczy którymi jestem zainteresowana ale prośba do was czy doradzicie mi który z nich byłby najfajniejszy? Wolałabym kupić jeden, ewentualnie zestaw (max 2 różne). Najbardziej zależy mi na znacznym zmniejszeniu apetytu (priorytet!) oraz utracie tłuszczyku :P Najbardziej wpadły mi w oko:

-Lit the f#ck up 

-Alphaburn 

-Ground Zero black

-Cheetah burn stim free

-1up nutrition appetite suppressant 

oraz z tej samej firmy Make her lean max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie największy potencjał będzie miał Fenix Ground Zero. Ma największą objętość składników typowo spalających tkankę tłuszczową, a dodatkowo masz tam między innymi takie składniki jak Caralluma która jest bazą dla większości blokerów apetytu, więc najbardziej kompleksowa opcja. Poza tym w kwestii hamowania głodu bardzo dobrze działają także różnego rodzaju formy synefryny które ta masz więc w mojej ocenie będzie to najlepsza opcja. Cheetah jest okrojony o składniki pobudzające i hamujące apetyt, lit the to półka niżej jeśli chodzi o działanie, lean max tak samo, a appettire to tylko bloker apetytu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...