Skocz do zawartości

ALLNUTRITION REDOX HARDCORE OPINIE I EFEKTY   

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz działanie spalacza tłuszczu Redox Hardcore?

    • Znakomity
      0
    • Dobry
      0
    • Przeciętny, brak oczekiwanego działania
      4
    • Brak działania
      25
  2. 2. Ocena działania Redox Hardcor

    • Spalanie tłuszczu
      0
    • Pobudzenie i energia
      4
    • Hamowanie łaknienia
      0
    • Brak działania
      27


Rekomendowana wypowiedź

AllNutrition Redox Hardcore 2.0 - opinie, efekty, działanie oraz skutki uboczne.

Redox Hardcore 2.0 to nastepna odsłona spalacza tłuszczu firmy All Nutrition. Jest to następca produktu Redox Extreme.

Allnutrition Redox Hardcore - opinie i efekty

Redox Hardcore 2.0 oparty jest o 12 składników aktywych, a opakowanie według producenta starcza na miesięczny okres suplementacji. Do opakowania dodawany jest także kaliper, czyli fałdomierz służący do ręcznego mierzenia poziomu tkanki tłuszczowej. W skład Redox Hardcore wchodzą takie skłądnik jak popularna Garcinia cambogia, żeń-szeń, różeniec górski, pokrzywwa indyjska, szafran, kofeina, ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego, magnez i chrom.

Skład Redox Harcore 2.0 jest więc bardzo zbliżony do poprzednika i oparty o niemal te same składniki, jednak w innych proporcjach. Porcja dzienna spalacza Redox wynosi od 1 do 3 kapsułek w zależności od masy ciała. W jednej kapsułce znaduje się 200mg kofeiny, więc podstawową różnicą w stosunku do poprzednika jest jej większa zawartość, przez co powinien mocniej pobudzać, nie jest więc wskazany dla osób mających dolegliwości zdrowotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym jak działała "poprzednia" wersja Redoxa można poczytać TUTAJ.

Czym wersja Redox Hardcore różni się od wersji Extreme? Jedynie większą ilością kofeiny oraz nieodczuwalną dawką żeń-szenia.

Redox Hardcore 2.0 - prawdziwe opinie i efekty

Nie próbowałem Redox Hardcore 2.0, ale jeśli do czegoś co nie działa dodamy 300mg kofeiny to nie sprawi, że to coś nagle zacznie działać. A jeśli ktoś potrzebuje 400mg kofeiny dziennie, to polecam czystą kofeinę bezwodną w dawce 2x200mg (19zł/100 kap.) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuję Redox Hardcore od niecałych dwóch tygodni, jest to mój drugi spalacz, czy to normalne że po każdej porcji boli mnie głowa? Nie zauważyłam większej potliwości na treningu ani zahamowania apetytu (na tym mi zależało szczególnie), czy w takim wypadku mam zwiększyć dawkę (obecnie stosuję jedną kapsułkę rano i dwie przed treningami)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to normalne, że Cię głowa boli po każdej porcji Redox'a, ale może masz niewielką tolerancję na stymulanty (w tym wypadku kofeinę) i to dlatego. Zwiększenie dawki tego spalacza nie spowoduje zahamowanie apetytu, bo nie ma w nim żadnych składników hamujących apetyt, a jedynie głowa będzie Cię jeszcze bardziej boleć (od nadmiaru kofeiny). Na moje oko to bardzo przeciętny jest ten spalacz więc nie spodziewaj się wiele po nim. Jeśli waga nie spada, to postaraj się obciąć kalorie ewentualnie zwiększ wydatek energetyczny (trening).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po 3 tygodniach stosowania mogę powiedzieć, że Redox Hardcore po prostu nie działa. Nie poprawia potliwości, nie hamuje apetytu. Po pierwszym tygodniu byłem bardzo zamulony a w następnych dwóch zapomniałem, że coś biorę:) szkoda kasy na to cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem opakowanie Redox Hardcore, mogę więc coś napisać o efektach, a raczej ich braku niestety.

Wydaje mi się, że kupiłem dość drogi cukier w kapsułkach. Kompletnie żadnych z opisywanych przez producenta efektów nie zauważyłem u siebie. Bez względu na to czy stosowałem rano czy przed treningiem czy dzieliłem 3 kap. na trzy porcje czy brałem na raz (co prawda przy 3 kap. na raz jedyny efekt to pobudzenie jak po kofeinie w tabletkach, no ale chyba nie o to chodzi w spalaczu). Moje odczucia zawsze takie same, czyli takie jak bym tego nie brał. A skuteczność zerowa. Zmniejszenie apetytu - nie zauważyłem, zgubienie kilogramów - nie odnotowałem. Jednym stwierdzeniem, typowy 'suplement diety'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Forum Sportowe zmienił tytuł na AllNutrition Redox Hardcore 2.0

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...