Skocz do zawartości

Pytanie o spalacze


BartSz

Rekomendowana wypowiedź

Mam mały mętlik w głowie bo biorę już 4 dzień wszystkie 4 spalacze ( Fenix Ground Zero, Canibal Claw, Erase Fast oraz Alphaburn ) zgodnie z zaleceniami. Fakt chyba wytrzymałość na treningu większa, ale nie odczuwam ani kopa, ani grzania. Potliwość chyba większa.

Best Body jako sprzedawca expert mam do Ciebie pytanie:

- Erase Fast ma taki sam słoik i plombę jak Alphaburn

- Wszystkie 4 wyżej wymienione spalacze są z USA a nie znalazłem nigdzie za granicą wzmianki o żadnym z powyższych. Na obcojęzycznych forach totalne zero.

 

prosze nie usuwać posta. Czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1

ad.2 Fenix Supplements to marka USA skierowana do sklepów stacjonarnych (jak np. Gold Lion Series czy Trec Gold w Polsce), w Europie producent nie ma nad tym pieczy, więc są również sprzedawane w internecie, Elite Nutrition i Evolab to brandy Premium Sports Distribution, a Chaos & Pain... ehhh słabo szukasz.

Dziwne, że nikt jeszcze nie zapytał jak to jest, że Olimp i Biogenix mają inne opakowania i "plomby", a producent jeden i ten sam i dlaczego o firmie Bio-Tech USA nie słyszano w USA?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy ich fachowo nazywacie sojowym. Po informacjach tu znalezionych odesłałem i 6 paczek tego bialeczka i dwa redoxy. Tam w sklepie o tej samej nazwie Redox Extreme był nr uno w rankingu spalaczy. Dobrze, że nie otworzyłem tego gówna. Fakt wszystkie opinie z dupy w ciągu paru dni napisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...