Skocz do zawartości

Jakie suplementy na początek - Cardio


Electrix18

Rekomendowana wypowiedź

Witam 

Dopiero co zacząłem biegać na bieżni 

Jestem początkujący i stąd moje pytanie:

Czy ktoś mógłby doradzić jakie suplementy powinienem zacząć stosować przy treningach cardio?

Czy dobry spalacz tłuszczu np: nutrex lipo6 black pomoże czy lepiej zacząć bieganie bez suplementów i np: po miesiącu , dwóch włączyć do posiłków suplementy ? 

W krótkim czasie planuje rownież zmienić sposob odzywiania się bo bez tego nie uzyskał pożądanego efektu.

Jakie witaminy powinienem stosować? 

 

Wiek: 28 lat

Cardio 3-4 x w tyg.

Główny Cel: Utrata wagi z brzucha + poprawa ogólnej kondycji i wytrzymałości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii spalaczy wygląda to tak, że wiele z nich ma w składzie substancje działające energetycznie przez co zmęczenie odczuwamy znacznie mniej. Dodatkowo jeśli wybierzesz dobry produkt to tempo redukcji tkanki tłuszczowej również będzie lepsze. To kiedy chcesz wrzucić termogenik zależy wyłącznie od Ciebie, jego działanie będzie zapewne takie samo. Jeśli czujesz że potrzebujesz zastrzyku energii możesz to zrobić nawet odrazu, jeśli czujesz się póki co dobrze to nie ma takiej konieczności. Ten Lipo6 który podałeś miał już 3 lub 4 razy zmieniany skład i obecnie jest to bardzo przeciętny produkt. Moim zdaniem jeśli szukasz czegoś dobrze działającego i w dobrej cenie to zerknij sobie na Pure Clinical Burn, miałem kiedyś kilka porcji od znajomego i bardzo fajne samopoczucie i duża dawka energii. 

W kwestii witamin wszystko zależy tak naprawdę od diety, jeśli jesz regularnie owoce, warzywa, pełnowartościowe produkty itp. to nie są one w żaden sposób konieczne. Jeśli jednak się zdecydujesz to topowo są z pewnością Life's Vitality od Amix, a opcja bardziej ekonomiczna to np. Multiple Olimp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...