Skocz do zawartości

BURNER ORGENIX jakie opinie i efekty?


natalia91

Rekomendowana wypowiedź

Czy ktoś z Was stosował spalacz Burner Orgenix lub ma o nim jakieś opinie? Niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii o nim, a obawiam się, że to kolejny pic na wodę bo już raz niestety zawiodłam się na innych tego typu tabletkach i teraz wolę zapytać wcześniej.

Będę wdzięczna o ocenę jego składu, bo niestety nie znam się na tym w ogóle.

Składniki (1 kapsułka):

  • Gorzka Pomarańcza 40mg
  • Młody Jęczmień 30mg
  • Ekstrakt z Pieprzu Cayenne 50mg
  • Kofeina 60mg
  • Ekstrakt z Paulina Guarana 20mg
  • L - Tyrozyna 40mg
  • Zielona Herbata EGCG 60mg
  • Witamina B6 3mg

Spalacz tłuszczu, który wcześniej stosowałam i kompletnie na mnie nie działał miał te same składniki i sporo innych dodatkowo, ale może chodzi o dawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład niczym tabletek za kilkanaście złotych. Brak standaryzacji ekstraktów oznacza że są one zapewne kiepskie jakości. Ani jeden składnik nie jest w dawce która ma prawo działać (dawki musiałyby być co najmniej kilka razy większe). Połowa składników nie ma nic wspólnego z redukcją tłuszczu. Ogólnie badziew jakich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, natalia91 napisał:

Składniki (1 kapsułka):

  • Gorzka Pomarańcza 40mg
  • Młody Jęczmień 30mg
  • Ekstrakt z Pieprzu Cayenne 50mg
  • Kofeina 60mg
  • Ekstrakt z Paulina Guarana 20mg
  • L - Tyrozyna 40mg
  • Zielona Herbata EGCG 60mg
  • Witamina B6 3mg

Gorzka pomarańcza - z opisu składu wynika, że jest to sproszkowany susz - 0% skuteczności
Młody jęczmień - z opisu wynika, że nie jest to również żaden ekstrakt - 0% skuteczności
Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego - brak standaryzacji na kapsaicynę czy inne flawonoidy, skuteczność w spalaniu tłuszczu taka sama jak ziemniaków opruszonych ostrą papryką.
Kofeina 60mg - ilość jaka znajduje się w cappuccino, ani nie ma prawa pobudzać, ani spalać tłuszczu taka dawka.
Ekstrakt z guarany - słabej jakości ekstrakt nie standaryzowany na zawartość kofeiny (substancji czynnej guarany), działanie jw.
L-tyrozyna - aminokwas w mikroskopijnej dawce. Jedząc kromkę chleba dostarczymy jej więcej...
Zielona Herbata EGCG - mała dawka, działanie antyoksydacyjne.
Witamina B6 - nie wpływa na spalanie tłuszczu.

Ja bym tego produktu nie nazwał spalaczem tłuszczu. Ciężko w ogóle go do jakiejkolwiek kategorii zaklasyfikować, bo żaden ze składów nie jest w dawce, która mogłaby wykazywać jakąkolwiek właściwość fizjologiczną.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony opiniami na instagramie zamówiłem w sierpniu tego roku.
Suplementacje prowadziłem przez 4 tygodnie bez dwóch dni, praktycznie cały wrzesień.
Do tego oczywiście trening siłowy + aeroby trzy razy w tygodniu. 
Niestety żadnej różnicy podczas stosowania tego spalacza w stosunku do okresu, kiedy go nie stosowałem. Kasa w błoto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...