Skocz do zawartości

Jaki spalacz na duży tłuszcz?


ashwhole

Rekomendowana wypowiedź

Dzień dobry, 
ważę ok.73 kg przy wzroście 162 cm i chciałabym "zejść z siebie" ok. 15 kg. Dietę mam około 1500-2000 kcal, przy czym częściej dzień zamykam się w spożyciu przy dolnej granicy, ponieważ studiuję i nie mam za dużo czasu na ćwiczenia. Chciałabym dołożyć do tego jakiś spalacz. W tej chwili używam cannibal claw, ale nie wiem, czy on jest tylko na ostatnie kilogramy, czy mogę go stosować od początku. Zastanawiam się też nad target a2. Czy mogę prosić o poradę i ewentualną pomoc? 
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannibal Claw to typowy booster metabolizmu i może być on stosowany zarówno na początku jak i na końcu redukcji. Jest to bardzo dobra opcja dla osób ze zwolnionym metabolizmem czy też takich które posiadają mniejszą aktywność fizyczną. Sam Target A-2 to raczej spalacz działający na najbardziej uporczywą tkankę tłuszczową więc zostawiłbym go na ostatni etap redukcji lub ewentualnie połączył z suplementem który będzie działał na tkankę tłuszczową która pokrywa całe ciało. Optymalnym rozwiązaniem w Twojej sytuacji jest zastosowanie kompleksowego spalacza lipotropowego skoro posiadasz niską aktywność fizyczną jak np. Burn 24. Charakteryzuje się przede wszystkim tym, że nie działa zależnie od wysiłku dlatego ma sporo pozytywnych opinii u osób mniej aktywnych. Znajomy stosował go kiedyś w trakcie kontuzji i był z niego naprawdę zadowolony. Na początek będzie to napewno zdecydowanie lepsza opcja niż stosowanie solo boostera metabolizmu. Oczywiście jeśli go już zakupiłaś to możesz śmiało połączyć te suplementy gdyż uzupełniają one swoje działanie i efekt z pewnością będzie o kilkanaście procent lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...