Skocz do zawartości

Subitramina


Madziex

Rekomendowana wypowiedź

Sibutramina to lek, który kilka lat temu został wycofany z obrotu  w większości krajów na świecie. Jego skutki uboczne (przypadku również śmiertelne) przewyższają potencjalne korzyści. Generalnie sibutramina zabija apetyt, bezpośrednio nie spala tłuszczu, natomiast poprzez działanie na układ nerwowy powoduje, że odrzuca nas od jedzenia. Ma jednak udowodnione szkodliwe działanie na serce i układ nerwowy. Problemem jest to, że obecnie dostępna jest jedynie na czarnym rynku, a tam wiadomo jakie są standardy, nie dość, że nie wiadomo co jest w środku, to czy jest taka ilość jaką deklaruje "producent" oraz czy produkt nie jest zanieczyszczony np. jakimiś pochodnymi amfetaminy. Także osobiście odradzałbym, są bezpieczniejsze środki "z ciemnej strony mocy", jak chociażby efedryna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w aptece kupić efedrynę (np. tussipect w tabletkach), oczywiście jest na receptę. Efedryna HCl to radykalny spalacz tłuszczu, a Sibutramina to substancja, która hamuje apetyt. Sibutramina nie spala tłuszczu sama w sobie, efekt chudnięcia po niej jest wynikiem tego, że mamy odruch wymiotny patrząc na jedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony efedryna HCI to tez nie jest zly pomysl.Ale moze zostawie ja na pozniej,gdyz chyba na ta chwile zalezy mi na zahamowaniu apetytu i nie jedzeniu glupot.

Musze schudnac jak najszybciej i to minimum 10kg,takze mega wyzwanie a czasu malo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sibutramina ma duże skutki uboczne i potencjalne ryzyko utraty zdrowia przewyższa efekty jakie można na nich uzyskać. Niekótrzy po niej czują się tak źle psychicznie, że nie wytrzymują kilku dni, nie mówiąc o miesiącach.

Są skuteczniejsze środki w celu redukcji tłuszczu niż sibutramina, z kategorii tzw. dopingu jak klenbuterol czy salbutamol, a mają znacznie mniej skutków ubocznych i można je dostać jako oryginały gdyż są to leki, w przeciwieństwie do sibutraminy. Ale to do działu doping.

Ja niedawno stosowałem spalacz o nazwie Dark Metal Thrasher, hamował u mnie łaknienie na cały dzień (2x 1 kap.), mogę polecić jak na kogoś nic nie działa w kwestii hamowania łaknienia.

Sibutramine raz spróbowałem to depresja przez cały dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...