Skocz do zawartości

Performax oxymax xt


legat

Rekomendowana wypowiedź

Oxymax to taki spalacz raczej ze średniej pólki, od pewnego czasu ma nowy skład, m.in. paradoksynę która ma potwierdzone działanie, ale poza tym nic szczególnego. W podobnej cenie są lepsze opcje jak np. Exterminator z Killer Labz czy Dark Metal Thrasher.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki!

a Hellfire o tym składzie:Total Blend:

535 mg Caffeine Anhydrous 150mg 

Ephedra Extract (leaves)(as Thermo Z brand)

150mg 

Proprietary Blend with Thermo-Rx and Extend-Rx Techonology

235mg 

Senegalia berlandieri extract (leaves)(yielding phenylethylamine alkaliods including: phenylethylamine, methylsynephrine, n-methyl-b-phenylethylamine, amp; n-phenethyldimethylamine

theophylline HCI

black tea extract (leaves)

higenamine HCL

evodiamine

rutacarpine

peppermint extract (leaves)

black pepper extract (98% piperine).

Zastanawiam się nad nim i dodaniem targetu. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce się zmieścić w Ok 250 zł wiec w tej kwocie zastanawiałem się jeszcze nad Lipodrene( żółte w dobrej wersji) plus targete lub samym Ground Zero. Nie wiem co było by lepsze ,zależy mi głównie na spalaniu mniej nad pobudzeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, legat napisał:

Ok dzięki!

a Hellfire o tym składzie:Total Blend:

535 mg Caffeine Anhydrous 150mg 

Ephedra Extract (leaves)(as Thermo Z brand)

150mg 

Proprietary Blend with Thermo-Rx and Extend-Rx Techonology

235mg 

Senegalia berlandieri extract (leaves)(yielding phenylethylamine alkaliods including: phenylethylamine, methylsynephrine, n-methyl-b-phenylethylamine, amp; n-phenethyldimethylamine

theophylline HCI

black tea extract (leaves)

higenamine HCL

evodiamine

rutacarpine

peppermint extract (leaves)

black pepper extract (98% piperine).

Zastanawiam się nad nim i dodaniem targetu. 

Pierwszy raz widzę taką wersję, ile kapsów ma opakowanie? Bo oryginał miał tylko i wyłącznie 90 kap. 100 kap. wersje to produkowali w tych samych piwnicach co T5, Palmasa i podobne wynalazki. Dystrybuuje to z tego co wiem Bodyshock, któremu klepie to cyber (znany oszust) produkujący suple na zasadzie kontraktowej.

Kultowa wersja Hellfire ma w składzie Methylhexanamine Hcl i 90 kap. w opakowaniu.

Jeśli stosowałeś już różne mocniejsze spalacze to chyba Lipodrene w wersji również z Methylhexanamine HCl, Hoodia i senegalią + Target byłaby najlepszą opcją. Chyba, że na pobudzeniu Ci nie zależy to Ground Zero pod względem spalania ma najlepszy skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...