Skocz do zawartości

Turinabol 10mg a Turanabol 10mg


gsobanski4

Rekomendowana wypowiedź

Witam ! Jestem początkujący, nigdy nie korzystałem z żadnych takich środków, ( kiedyś od kumpla dostałem kilka tabletek Metanabolu 10mg, zjadłem chyba z 5) i chciałem zapytać o tabletki które mogę mieć, czy warto ?: Alchemia Pharma Turanabol 10mg, a Merck Generics Turinabol 10mg ? Czym one się różnią, czy może jest to, to samo ? I czy w ogóle jakoś te środki odczuje ? Słyszałem że do zdobycia jest jeszcze: Primobolan Hubei 25mg, podobno wszystkie te tabletki są raczej łagodnymi wspomagaczami, czy mogą jakoś zaszkodzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łagodnymi wspomagaczami?

Przecież turanabol to środek mocno dający po wątrobie, nie wspominając już o tym, że blokuje jak każde PH/SAA. Skutki uboczne masz dokładnie takie same jak np. przy metanabolu. Po cyklu wymagane jest PCT przy użyciu apetycznych środków, do tego oczywiście osłonki przez cały czas trwania cyklu. Producenci których wymieniłeś to też jednak wielka loteria.

Sam napisałeś, że jesteś początkujący więc na pewno nie jest to środek dla Ciebie. Jeśli masz staż treningowy na poziomie tych przynajmniej 2-3 lat to możesz pomyśleć np. o propie solo przez okres 10-12 tygodni w dawce 250/300 mg na tydzień. Nie zawracaj sobie głowy tabletkowanym syfem bo spadki będziesz miał większe niż efekty i podtyrane zdrowie na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie znalazłem, że Turanabol 10mg jest podawany nawet w  przypadku AIDS i wyniszczeniu organizmu, środek podobno potrafi przeciwdziałać zanikowi mięśni. A to już dokładny opis:" Turanabol Jest Oralnym Sterydem Doustnym, Charakteryzuje Się Tym Iż Daje Większe Efekty Anaboliczne Aniżeli Androgenne. Dużą Zaletą Jest To, Że Nie Aromatyzuje, Więc Nie Trzeba Obawiać Się Retencji Wody W Organizmie. Turanabol Jest Środkiem O Słabszym Działaniu Niż Metanabol, Jednakże Korzystając Z Niego, Można Także Wypracować Czystą Masę Dobrej Jakości I Sporą Wytrzymałość Organizmu, Należy Jednak Wiedzieć, Że Skutki Będą Widoczne Dopiero Po Dłuższym Czasie Przyjmowania Turanabolu. W Trakcie Stosowania Tego Środka Nie Dochodzi Do Rozwodnienia Mięśni. Turanabol Powinien Być Stosowany Przez Kulturystów Przed Zawodami. Mogą Z Niego Korzystać Nie Tylko Mężczyźni, Ale Także Kobiety. Środek Spala Się W Organizmie I Jest Wydalany Wraz Z Moczem W Bardzo Krótkim Czasie. Oznacza To, Iż Ryzyko Przedawkowania Tej Substancji Jest Znikome, Turanabol Jest Pochodną D-Bolu, Nie Wykazuje Dużej Ilości Działań Niepożądanych W Przeciwieństwie Do Substancji Oleistych. Należy Mieć Świadomość, Iż Nie Działa On Aż Tak Silnie, Jednakże Gwarantuje Dobry Efekt, W Postaci Jednostajnego Przyrostu Masy Mięśniowej I Pomaga W Tworzeniu Rzeźby. Mięśnie Stają Się Widocznie Większe. , Jakich Efekty Możemy Oczekiwać, Są Podobne W Przypadku Zażywania Stanazololu Czy Primobolanu. Masa Mięśniowa Tworzy Się W Wolniejszym Tempie, Jednak Co Najważniejsze Jest Twarda, Zwarta I Pozbawiona Wody. Dużą Zaletą Jest Możliwość Przyjmowania Dużych Dawek W Ciągu Dnia, Których Zadaniem Jest Zrównoważenie Słabszego Działania, Dzięki Czemu Możemy Wypracować Dużą Masę Mięśni I Sporą Wytrzymałość. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden opis, który mnie zachęcił: “Zaczynając swoją przygodę z dopingiem, często zastanawiamy się co wybrać, aby efekty były jak najlepsze, przy jak najmniejszych skutkach ubocznych. Jednocześnie również, aby nie zbankrutować. Jednym z możliwych rozwiązań jest Turinabol. Jest to związek stosowany w latach 74-89 w NRD u osób po ciężkich schorzeniach, u których doszło do znacznego spadku masy mięśniowej. Miał on za zadanie odbudowanie jej strat. Turanabol (Tbol) to steryd anaboliczny, wytwarzany przez połączenie Metandienon i Clostebolu. Tbol jest uważany za jeden z najsłabszych sterydów na rynku zarówno pod względem efektów, jak i skutków ubocznych. Nadal jednak jest to steryd anaboliczno-androgenny, który niesie ze sobą pewne zagrożenia oraz poprawę osiągów sportowych, jeśli wybierzesz tę opcję. Produkt został stworzony jako sposób na wspomaganie rozwoju beztłuszczowej masy mięśniowej u pacjentów szpitalnych, którzy byli zmuszeni do spędzania niemal całego okresu w łóżku. Odkryto również, że może to być również doskonałe narzędzie do uzyskania przewagi w zawodach, gdy w latach 60. niemiecka drużyna olimpijska została przyłapana na dopingu tą substancją.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze to, że co najważniejsze, to czytałem że przy dawkach 30-50 mg na dobę, nie jest konieczne stosowanie żadnych Clomid-ów i tym podobnych, aby odblokować produkcję testosteronu przez organizm. Oczywiście jeśli ktoś zapodaje dawki 100 mg i więcej na dobę to wątroba siada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kupuj skoro Cię nic nie przekonuje. Zapytaj o zdanie osobę która ma wiedzę i nie handluje tego typu rzeczami to się dowiesz prawdy. Koledzy Ci już wszystko napisali w tym temacie. Ja tylko dodam, że jak nie masz dopingu z aptetki to nigdy nie wiesz co masz w środku bo wszystkie te wynalazki robi się gdzieś w dziuplach, ale Twoje zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...