Skocz do zawartości

Tłusta dieta a spalacze


Eruanneth

Rekomendowana wypowiedź

Widzę, że są tu osoby mające pojęcie o rynku spalaczy. Ja zupełnie nie.

Nie stosowałam spalaczy. Jem nietypowo 2 x dziennie, rano i po południu tłuste mięso lub nabiał i warzywa. Zero cukrów, mąk, czy prostych węglowodanów. Przez warzywa nie dochodzi do ketozy.

Mam 49 lat, w 3 miesiące schudłam tak z 113,5 na 101,5 kg. Dzięki tłuszczowi nie jestem głodna. Kto nie wie, to tyje się od węglowodanów prostych i namiaru, nie od tłuszczu.

Planuję do 65 kg. Kilka x w tyg. chodzę na basen, dużo ogólnie chodzę.

Idzie zimno i boję się wzrostu apetytu przed zimą. Chcę też szybciej chudnąć.

Czy ktoś wie, jak działają spalacze przy takiej diecie?

Chudnę więc dieta jest ok, a ja jestem zupełnie zdrowa.

Myślę by dodać sobie coś bezpiecznego i skutecznego z rana, dodać energii, ale nie zaburzyć snu.

Proszę poradźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dietę ketogeniczną od paru miesięcy. Niestety potrzebowałam bodźca, który przyspieszyłby efekty. Od około 3 tygodni mam produkt o nazwie Keto Shred (kupiłam w sklepie internetowym, ale pewnie można dostać też w jakichś lepszych sklepach stacjonarnych. Mogę śmiało polecić jeśli szukasz czegoś skutecznego (ciała ketonowe BHB mają potwierdzoną badaniami skuteczność) co dodatkowo witalizuje bez efektu nadmiernego pobudzenia. Piję codziennie jedną porcję rano i energia jest przez cały dzień. Sprawdzałam paskami i wygląda na to że ketoza się utrzymuje, mimo że trochę węgli z warzyw dostarczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na diecie tłuszczowej i nie będąc (jak rozumiem z własnego wyboru) w ketozie, to trochę tak jak chcieć się odchudzać, ale nie spalać tłuszczu. Diety wysokotłuszczowe/ketogeniczne mają na celu stworzenie w organizmie takiego środowiska, w którym energia dla organizmu dostarczana jest z tłuszczy, a organizm zamiast spalać węglowodany spala lipidy z tkanki tłuszczowej.

Odpowiadając na pytanie spalacze tłuszczu nijak nie mają się do tłuszczu w diecie, bo na ogół nie stosuje się je z posiłkami, tylko z dala od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. 

Moja dieta pochodzi od doktora Kwaśniewskiego. Na 1kg docelowej masy ciała 1g białka, 0,5 g do 0,7g węglowodanów i ok. 2 g tłuszczu. Nie liczę dokładnie i trochę przekraczam, więc spalacz z blokerem apetytu pomoże.

Nie ma więc ketozy bo są te węglowodany jak warzywa, czy trochę kaszy.

Cieszę się, że spalacze nie blokują tłuszczy które jem, bo potrzebuję energii. Zamówiłam na początek PURE BURN i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...