Skocz do zawartości

Cwiczę a efektów brak


nikolas12

Rekomendowana wypowiedź

Witam,

 

To mój pierwszy post tutaj więc z góry przepraszam za błędy.

 

Mój problem polega na tym że ćwiczę regularnie od 3 lat(wcześniej lubiłem słodycze, niewiele ćwiczyłem itd. ale wszystko to zmieniłem). Kiedyś ważyłem dużo(ponad 100 kg- w wieku 15 lat. później w wieku 18 już 70) i teraz w wieku 22 lat przy wadze 75 kg, zdrowym odżywianiu, uprawianiu sportów praktycznie codziennie moje ciało jest po prostu sflaczałe. Wspomagam się odżywkami, chodzę na basen, siłownię, gram w badmiton a efektów zero. Jest to dla mnie o tyle dziwne że gdy komuś mówię że mam coś z tym ciałem to wszyscy się dziwią ponieważ rzeczywiście...w ubraniach wyglądam na koks ale to nie zmienia faktu że moje ciało nawet tam gdzie jest mięsień, jest po prostu luźne. Może to hormony? Proszę o pomoc bo tak jak widać na załączonym zdjęciu, nie dość że mam tą skórę jak 70 latek to jeszcze mam straszne boczki a do tego strasznie szeroką kość biodrową przez co wyglądam na basenie jak mutant i ewidentnie wyglądam jak kobieta(szerokie biodra). Z góry informuję że ćwiczę plecy bardzo często i efektów nie widzę, tak jakby coś tam blokowało.

Pozdrawiam

Mikołaj

40668139_1791484164282967_8292350150739755008_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...