Skocz do zawartości

Redukcja -białko


hX29

Rekomendowana wypowiedź

Hej ! Ktoś mi nasunął pomysł ,ze białko jest dobre przy redukcji tkanki gluszczowej ( do tej pory myślałam ze tylko na masę ) 🙈 

za tem pytanie do Was , jakie białko dla kobiety polecicie przy redukcji oraz jak je stosować ? Zamiast śniadania ,czy po treningu ? 
przyjmuje 3x dziennie EvolabAlphaburn i diuretic 2x 1. 
 

#hashimoto

#redukcjaTkankiZbrzucha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema czegoś takiego jak odżywka białkowa dedykowana względem płci. Jeśli jakiś producent reklamuje białko dla kobiet, to najczęściej jest to bubel w cenie kilkukrotnie wyższej niż rynkowa. W trakcie redukcji najlepiej bazować na izolatach białka serwatkowego, mają dobry smak, wysokie stężenie i niemal wcale nie zawierają węglowodanów czy tłuszczy. Ja stosuje już kilka lat IsoPrime CFM od Amix, wcześniej miałem IsoWhey Zero od Biotecha i obie te odżywki są jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arnold78 napisał:

Niema czegoś takiego jak odżywka białkowa dedykowana względem płci. Jeśli jakiś producent reklamuje białko dla kobiet, to najczęściej jest to bubel w cenie kilkukrotnie wyższej niż rynkowa. W trakcie redukcji najlepiej bazować na izolatach białka serwatkowego, mają dobry smak, wysokie stężenie i niemal wcale nie zawierają węglowodanów czy tłuszczy. Ja stosuje już kilka lat IsoPrime CFM od Amix, wcześniej miałem IsoWhey Zero od Biotecha i obie te odżywki są jak najbardziej ok.

Dzięki bardzo. A zastąpić tym jeden posiłek czy jak ? 🤔 u sb mam dostęp tylko do allnutrion 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz szczególnie wyliczonego białka to możesz zastąpić 1- 2 posiłki w ciągu dnia taką odżywką. Allnutriton ogólnie ma raczej przeciętne białka, spoko smakowo ale ze składem już gorzej. Nawet ich izolat nie jest pozyskiwany w niskich temperaturach, przez co pomimo dobrych parametrów sporo traci na wartości. Jak nie masz jednak innej opcji to może być, choć dobre odżywki z Amixa, Biotecha czy Optiumum kupisz w każdym sklepie online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...