Skocz do zawartości

Alphaburn +h2o explusion


hX29

Rekomendowana wypowiedź

Hej ! Chciałbym się poradzić w kilku kwestiach gdyż nie dostałam odpowiedzi na moje pytania w necie :) 


Pierwsza kwestia to taka jak najlepiej stosować te dwa specyfiki razem..
do tej pory brałam 2 tabletki alpha na pusty żołądek i diuretic 1tabl. czytałam ze alpha brać 1x rano 1x przed treningiem ale
narazie treningów nie mogę robić gdyż czasowo w moim życiu nie ma na to miejsca. 

druga sprawa to taka czy po h2o explusion mogę odczuwać ból brzucha ? 🤔 No i co z tym jak ta woda zejdzie jeśli jest to jak przestane brać nie wróci nagle ??

Trzecie pytanko i ostatnie jak te dwa produktu maja się do tabletek antykoncepcyjnych ? Biorę je na wieczór 18-19 a spalacz i diuretic rano. 

#niedoczynnosctarczycy #hashimoto
pozdrawiam 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alphaburn stosuj 1-2 kap. rano i 1 kap. po południu między posiłkami jeśli obecnie nie trenujesz to najlepsza moim zdaniem opcja.

H2O Expulsion 1 kap. rano i 1 kap. wieczorem. Moim zdaniem nie ma różnicy czy stosuje się go na pusty żołądek czy z posiłkiem, biorąc pod uwagę ilość ekstraktów ziołowych to osoby z wrażliwym żołądkiem powinny z posiłkami je stosować.

W składzie obu produktów nie widzę nic co by miało wpływać na metabolizm estrogenów (antykoncepcji).

Woda zejdzie i nie wróci jak nie będziesz tworzyła środowiska które sprzyja retencji wody podskórnej. Czyli jemy mało cukru, mało soli, dużo produktów z potasem i pijemy dużo wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dzieciol21 napisał:

Alphaburn stosuj 1-2 kap. rano i 1 kap. po południu między posiłkami jeśli obecnie nie trenujesz to najlepsza moim zdaniem opcja.

H2O Expulsion 1 kap. rano i 1 kap. wieczorem. Moim zdaniem nie ma różnicy czy stosuje się go na pusty żołądek czy z posiłkiem, biorąc pod uwagę ilość ekstraktów ziołowych to osoby z wrażliwym żołądkiem powinny z posiłkami je stosować.

W składzie obu produktów nie widzę nic co by miało wpływać na metabolizm estrogenów (antykoncepcji).

Woda zejdzie i nie wróci jak nie będziesz tworzyła środowiska które sprzyja retencji wody podskórnej. Czyli jemy mało cukru, mało soli, dużo produktów z potasem i pijemy dużo wody.

Dzięki bardzo 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...