Skocz do zawartości

Leczone nadciśnienie, mało ruchu i redukcja 6-8 kg z brzucha - jaki spalacz najskuteczniejszy i najbezpiecznieszy?


Robal

Rekomendowana wypowiedź

Witam serdecznie. 

Problem jak w temacie. Mała/średnia  aktywność (powypadkowe sprawy ortopedyczne) i siedząca praca) 

Metabolizm zauważanie zwolnił (40+) i przy wzroście 178 waga jest 86. 

Optymalnie czułem się w granicach 76-78kg. 

Zastosowane zmiany w diecie (ilość bardziej) , odstawienie słodyczy, alkoholu jeszcze kilka lat temu w podobnym czasie przynosiło efekt. Dziś waga stoi. 

Generalnie problemem jest opona i ogólne uczucie ciężkości na obszarze brzucha. 

Reszta mogłaby zostać zwłaszcza powyżej brzucha. 🤔

Nastawiłem się na Alphaburn ale pojawił się wpis o nieporządanych skutkach związanych z nadciśnieniem. 

Przyjmuje karbis, ciśnienie mam 135/85(90). 

Chciałbym coś bezpiecznego konkretnie na biały tłuszcz bo to wydaje mi się celem do spalenia u siebie stąd myślę że burn24 chyba nie będzie najsensowniejszym  pomysłem.  

Podpowiedzcie proszę co wg was najlepiej byłoby w moim przypadku spróbować. 

Dzięki za wszystkie sugestie. 

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burn24 na pewno najlepszą opcją i do niego dorzuciłbym fukoksantynę,np. z firmy #RAW. Wersja 100g mega wydajna i można spokojnie stosować większe dawki.

Co do Alphaburna to wiele osób na lekkim nadciśnieniu go stosowało z tego co czytałem, ale ogólnie nie rekomenduje się go przy poważnych schorzeniach z układem krążenia czy sercem, bo nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje, każdy jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...