Skocz do zawartości

Brak efektów w odchudzaniu, co nie tak?


duczki

Rekomendowana wypowiedź

Czesc. To mój pierwszy post i prosze o pomoc. 
 

Jem Ground Zero (1 tab) i Alphaburn (1 tab) rano naczczo, potem sniadanie za 1-1,5h. 
Na 0,5h przed obiadem jem Alphaburn (1 tab). Robie to juz przez ponad miesiac. Nie mam absolutnie zadnych efektow na wadze i brzuchu. 
 

Tabletki dzialaja na mnie ‚obojetnie’ - pocenie, potem obnizaja temperature ciala, wydziela sie duzo sliny.

jem zdrowo, 3 posilki, czasami na wieczor 4 posilek jako shake białkowy (mleko 200ml, serek wiejski, bialko 30g Zero Pro Amix). Po 18 nie jem weglowodanow  

robie 3 razy w tygodniu HIIT, rzadko trening silowy. 

co powinienem zmienic? licze na Wasza pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ground Zero 1 kap. rano i 1-2 kap. przed treningiem, Alphaburn 1 kap. rano, 1 kap. przed treningiem i 1 kap. wieczorem między posiłkami. Masz stosunkowo niską wagę, obetnij kalorie o 300-400 jednostek, bo wygląda na to, że nie masz ujemnego bilansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności skup się na tym, aby mieć ujemny bilans kaloryczny. Wylicz sobie swoje zapotrzebowanie i odejmij od tego około 400 kcal, w ten sposób otrzymasz wynik, który powie Ci ile kalorii powinieneś dostarczyć aby redukować wagę.

To jest 80% sukcesu jeśli chodzi o odżywianie. Osobiście w przypadku osób ćwiczących amatorsko nie jestem zwolennikiem ścisłej diety i jedzenia z zegarkiem w ręce, ale właśnie trzymania się deficytu. Dodatkowo dobrze abyś dostarczał te 2 g białka na kilogram masy ciała, reszte kcal uzupełnij węglowodanami i tłuszczami. Udział makorskładników w poszczególnym posiłku i ich godziny mają całkowicie symboliczne znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...