Skocz do zawartości

Ostatnia prosta - jaki spalacz?


Rekomendowana wypowiedź

Cześć wszystkim, 

Mam 180 cm wzrostu i swoją walkę o sylwetkę zacząłem przy wadze 105,5 kg. Wyglądałem jak morświn (tak sam o sobie mówiłem, pomijając, że to słodkie zwierzaki). Po 1,5 roku walki moja waga wynosi 75,8 kg. 

Jestem zadowolony z mojej sylwetki, mam poczucie, że odjebałem kawał dobrej roboty. 

Mam jednak poczucie, że niewiele brakuje mi do fajnej ,,plażowej" sylwetki, jednak pozostałości po wstępnej wadze utrzymują się na brzuchu. 

Trzymam dietę na poziomie 2000 - 2200 kcal (staram się trzymać białko na poziomie przynajmniej 130g dziennie). Do tego dochodzi 3x w tygodniu trening siłowy + codziennie staram się robić 10'000 kroków, ponieważ mam pracę biurową. 

Chciałbym na sam koniec skorzystać z jakiegoś spalacza, który pomógł by mi na koniec uzyskać wymarzoną sylwetkę. Nie chcę tylko jakiś ziółek, które polecają na innych stronach. Natrafiłem na wasze forum i zainteresowało mnie to, że spalacze, które konkurencja przedstawia jako mega mocne, wy uważanie, za dopiero warte uwagi. 

Ufam, że polecicie coś, co będę mógł spokojnie kupić. Dodam tylko, że wiele lat temu zażywałem Fenix Ground Zero i nie wspominam o dobrze - nie byłem w stanie przeprowadzić treningu, ponieważ miałem bardzo duże nudności i przy jakimkolwiek wysiłku musiałem lecieć do wc. 

Pozdrawiam serdecznie1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam widzisz kwestia reakcji na dany spalacz jest mocno indywidualna. W mojej ocenie przy Twoim etapie, czyli już zrzuceniu ostatnich kilogramów i poprawie definicji możesz sięgnąć po połączenie termogenika o nieco mniejszym udziale tego typu składników od Fenixa ze spalaczem targetowym.

Dobrą opcją, a jednocześnie przyzwoitą cenowo byłoby połączenie Pure Clinical Burn i popularny target a2 lub bardziej złożony brawn gamma burn. Masz zestaw działający na kilku szlakach metabolicznych, w tym również na uporczywą tkankę białą która zapewne najbardziej psuje Ci sylwetkę. Każdy z tych produktów oparty jest o składniki mające faktycznie potwierdzone działanie, a nie tzw. ziółka.

Jeśli chcesz celować w coś jeszcze półkę wyżej to możesz spróbować połączyć Target a2 lub gamma burn z hellfire w starej mocnej formule. Masz podobny potencjał spalający do Fenixa, natomiast rodzaj składników aktywnych zupełnie inny więc nie pownieneś źle zareagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Forum Sportowe zmienił tytuł na Ostatnia prosta - jaki spalacz?

1 kap. Pure Burn + 1 kap. Target-A2 rano

1-2 kap. Pure Burn (2 kap. dla osób na których 1 kap. działa "za słabo", chcą mocniejszego pobudzenia) + 1-2 kap. Target-A2 przed treningiem lub po południu między posiłkmi.

Jeśli trenujesz do południa, to pierwszą porcję spalaczy stosuj rano, aa drugą przed treningiem.

Daj znać jk działanie, sam się przymierzam do podobnego zestawu z tym, że zamiast Tageta wziąłbym sobie Gammaa Burn albo Alphaburn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po pierwszym tygodniu:

75.8 -> 75.0 kg

Po drugim:

75.0 -> 75.5

3x w tygodniu trening siłowy

Codziennie co najmniej 10'000 kroków.

- - -

Ewidentnie bardziej widać mięśnie brzucha. 

Większa ochota na trening, natomiast miałem nadzieję, że będzie mi bardziej blokowało apetyt.

W pierwszym tygodniu trzymałem deficyt 300 kcal. W drugim miałem dwa dni z napadami głodu, co od razu odbiło się na wadze.

Wieczorami pochłaniam wszystkie ilości jedzenia, jakie wpadną mi w ręce. 

Trzymam białko na poziomie 110 gram. Bez różnicy czy w ciągu dnia zjem mniej, czy więcej - wieczorem zawsze jestem powrotnie głodny.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować uciąć nieco kcal, natomiast jak masz treningi siłowe to też waga nie jest najlepszytm tego wyznacznikiem bo wielu poczatkującym wychodzi wtedy niezła rekompozycja. Tak czy inaczej kalorie możesz uciąć albo zamiast tego dodać nieco cardio po treningach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...