Skocz do zawartości

REDIN - prawdziwe opinie, efekty i analiza spalacza tłuszczu


Redin - ocena działania i efekty  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinię o tym spalaczu tłuszczu?

    • Znakomity
      2
    • Dobry
      4
    • Przeciętny
      11
    • Słaby
      60
  2. 2. Ocena działania i efekty

    • Redukcja tkanki tłuszczowej
      7
    • Hamowanie apetytu
      4
    • Pobudzenie i energia
      8
    • Brak działania
      54


Rekomendowana wypowiedź

Spalacz tłuszczu Redin

Redin to produkt reklamowany jako topowy spalacz tkanki tłuszczowej, pozwalający nam na zgubienie w krótkim czasie wielu kilogramów tłuszczu. W skład suplementu wchodzi około 20 składników aktywnych, których zakres działania ma obejmować nie tylko utratę tkanki tłuszczowej, ale także wsparcie zdrowia i urody. Znakomitą większość składu stanowią kluczowe witaminy oraz sole mineralne. Czy Redin faktycznie działa tak jak opisują go reklamy?

Spis treści:


REDIN - prawdziwe opinie, efekty i analiza spalacza tłuszczu

Redin - analiza składu

Aby odpowiedzieć sobie na pytanie czy Redin po prostu działa i jak działa, należy przeanalizować jego skład. Zasada jest prosta; produkt musi być oparty o składniki mające potwierdzoną badaniami skuteczność w danym zakresie i oparty o dawki kliniczne, czyli w takiej ilości jakie były stosowane w takich badaniach. Aby w pełni obiektywnie ocenić działanie danego produktu należy przeanalizować jego skład. Przyjrzyjmy się więc składnikom zawartym w spalaczu Redin.

Winian L-karnityny - od lat znany jest brak jakiegokolwiek wpływu l-karnityny na redukcję tkanki tłuszczowej. Wykazano jedynie pozytywny wpływ na wzrost wytrzymałości tlenowej w dawce 3000 mg. Tymczasem Redlin zawiera jedynie 200 mg czystej l-karnityny na porcję, a więc dawkę 15 razy mniejszą.

Czy ten składnik przyczynia się do utraty tłuszczu? Nie.

Ekstrakt z zielonej herbaty - również niestety nie ma żadnych badań potwierdzających jej działanie w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej. Co więcej, w żadnym badaniu nie wykazano nawet najmniejszej różnicy w masie ciała uczestników stosujących tego typu ekstrakt względem grupy placebo. Może działać jedynie jako antyoksydant, jednak w kilkukrotnie wyższej dawce niż 109 mg zawarte w produkcie.

Czy ten składnik przyczynia się do utraty tłuszczu? Nie.

Kofeina - działa pobudzająco, w niektórych badaniach potwierdzono jej pozytywny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Kliniczna dawka to około 200 mg, a więc dwa razy więcej.

Czy ten składnik przyczynia się do utraty tłuszczu? Tak, ale w dwukrotnie większej dawce niż użyta w tabletkach Redin.

Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego - jest źródłem kapsaicyny. Wykazuje działanie termogeniczne oraz antyoksydacyjne. Skuteczna dawka wpływająca na redukcję tłuszczu to około 6-10 mg dwa razy dziennie, podczas gdy porcja dzienna Redin to raptem 2 mg, a więc około ośmiokrotnie mniej.

Czy ten składnik przyczynia się do utraty tłuszczu? Tak, ale w ośmiokrotnie większej dawce niż użyta w produkcie.

Ekstrakt z Różeńca górskiego - adaptogen wspierający dobre samopoczucie oraz łagodzący negatywne skutki stresu. W żaden sposób nie działa w kierunku redukcji tkanki tłuszczowej.

Czy ten składnik przyczynia się do utraty tłuszczu? Nie.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy - zawiera synefrynę w dawcę 5 mg. Jest to wartościowy alkaloid o potwierdzonym działaniu w redukcji tkanki tłuszczowej. Nie mniej efektywność wykazuje dopiero w dawcę jednorazowej około 20 mg, najczęściej podawany 2-3 razy dziennie. Łatwo więc policzyć że Redin zawiera jej przynajmniej 8 razy za mało.

Czy ten składnik przyczynia się do utraty tłuszczu? Tak, ale w ośmiokrotnie większej dawce niż użyta w produkcie.

Ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego - w dawce 50 mg nie wykazuje absolutnie żadnego działania na organizm. Wyższe dawki mogą wspierać utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Czy ten składnik przyczynia się do utraty tłuszczu? Nie.

Pozostałą część składu stanowią związki witaminowe i mineralne w bardzo symbolicznych dawkach, które nie wykazują żadnych korzyści odchudzających. Również pod kontem walorów prozdrowotnych są to zwyczajnie o wiele za małe dawki i nie mają większego zastosowania w produkcie.

Czy łącząc ze sobą cztery składniki nie wpływające na redukcję tkanki tłuszczowej z trzema składnikami w kilkukrotnie mniejszej dawce aniżeli wykazującej tego typu działanie spalimy zbędne kilogramy?

Spalacz Redin - efekty

Na podstawie powyższej analizy składu trudno oczekiwać działania realnie wspierającego redukcję tłuszczu. Jedyne składniki działające w tym zakresie to kapsaicyna oraz synefryna, które Redin zawiera jednak w kilkukrotnie mniejszych dawkach od klinicznych. Wyłącznie kofeina znajduje się w przyzwoitej, choć i tak niskiej dawce, przez co możemy oczekiwać delikatnego działania pobudzającego. Również wpływ na samopoczucie może być jedynie symboliczny z podobnych powodów - zbyt niskie dawki poszczególnych składników.

Redin - okiem eksperta

Suplement ten jak wiele innych "marketingowych spalaczy tłuszczu" oparty jest o składniki aktywne w niskich dawkach, lub takich które nie wykazują potencjału redukującego tkankę tłuszczową. Kilka z nich, które posiada potwierdzoną skuteczność zawierają kilkukrotnie mniejsze dawki niż stosowane w badaniach, stąd ich wartość jest znikoma. Redin nie wpływa zatem w żaden znaczący sposób na odchudzanie, a jedyny potencjał dotyczy pobudzenia u osób, które są raczej wrażliwe na działanie niewielkich dawek kofeiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kupiłam trzy tygodnie temu ten produkt, poczytałam opinie w sklepach, w których go oferowano i stwierdziłam ze będzie bardzo dobry, niestety efektów brak

myślałam, że ze mną jest coś nie tak (przed jego stosowanie waga stała w miejscu, podczas jego stosowania również), ale widzę że redin nie miał prawa działać ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zdecydowałam się na ten środek po Nowym Roku. Przyznam, że bardzo dużo ćwiczę bo chcę w końcu osiągnąć wymarzoną formę. Redin pomógł mi z zahamowaniem apetytu, ćwiczę więcej i mam na to siłę dzięki witaminom, które zawiera produkt. Do tej pory nie znałam lepszego wspomagacza. Trzymajcie kciuki bo jak na razie idzie mi dobrze i zgubiłam już parę kg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuszony stosunkowo niska cena i dosc duza iloscia kupujących na allegro kupilem tego calego redina, jak sie mozna spodziewac efektow brak, nie mowie juz nawet o spalaniu tluszczu bo to wiadomo, ale nawet nie ma wiekszej energii niz po redbullu, ktorego codziennie pije (moze to dlatego)

nawet nie chcialo mi sie komentowac, z ciekawosci zerknalem na opinie wyzej i widze ze jedna osoba byla zadowolona, szkoda ze wyglada to na kiepski szeptany marketing, jakby kogos interesowalo to ta pani z avatara nazywa sie celia fernandez, zapewne o redinie nie slyszala, a juz na pewno po nim nie schudla, ja sie nabralem, ale moze inni nie wywala kasy w bloto, na innym serwisie jak skomentowałem to usuneli moja wypowiedz, mam nadzieje ze tu cenzury nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hej, miałam po redin mocne zaparcia i bóle brzucha bez względu na to ile popijałam wodą, chyba mocno spowalnia metabolizm, z tego co czytam w komentarzach takich osób jest więcej, trochę mam obawy czy produkt może być szkodliwy dla osób starających się o dziecko, jest ktoś może w podobnej sytuacji jak ja lub znający się na rzeczy i może wypowiedzieć? oczywiście już nie stosuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2021 o 12:51, u.3322 napisał:

hej, miałam po redin mocne zaparcia i bóle brzucha bez względu na to ile popijałam wodą, chyba mocno spowalnia metabolizm, z tego co czytam w komentarzach takich osób jest więcej, trochę mam obawy czy produkt może być szkodliwy dla osób starających się o dziecko, jest ktoś może w podobnej sytuacji jak ja lub znający się na rzeczy i może wypowiedzieć? oczywiście już nie stosuję

ten redin to szajs po prostu, nie dość, że nie ma realnego wpływu na spalanie tkanki tłuszczowej co zostało w pierwszym poście wykazane to jeszcze pełno osób po tym bolą "flaki", za 130-140 zł to już można wysokiej klasy spalacz tłuszczu zakupić, a nie pseudospalacz z "dietetykiem"

zresztą jak ktoś jest kumaty to zauważy, że te diety i dietetyków to dodawali jako gratis właśnie do takich bubli (trizer, redox, etc.)

wiem, że jeszcze nie jesteś, ale w ciąży nie stosuje się żadnych spalaczy tłuszczu, to tak nawiasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie musiałam odstawić te tabletki redin bo niestety bez względu na porę stosowania (z posiłkiem czy na czczo) ból brzucha i zaparcia regularne

polecicie coś innego czy dać sobie spokój? przepraszam jeśli to nie temat do pytań o inne produkty, jestem tu nowa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...