Skocz do zawartości

Bezpieczne tabletki na odchudzanie - naturalne mają jakiś sens?


Rekomendowana wypowiedź

Witajcie, z uwagi na fakt, że kiedyś były jakieś afery dotyczące szkodliwości tabletek na odchudzanie, rozejrzałem się nad tym co mają w aptekach. No bo apteka daje mi lekkie przeświadczenie, że jest to bezpieczne. Dużo występuję tam naturalnych preparatów. No ale właśnie, zielona herbata, przecież mogę ją zaparzyć w domu. Kapsaicyjna - przecież mogę dodawać papryczkę chilli do jedzenia. To w takim razie wgl warto brać? Czy ich stężenie jest na tyle duże, że ciężko do "wkraść" do diety? A jeśli chodzi o preparaty nie pochodzenia naturalnego, przetworzone itd. To jakich składników unikać, a jakie są bezpieczne i skuteczne? Z góry dziękuję za odpowiedzi 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa tutaj o klasycznych produktach z apteki opartych właśnie o zieloną herbatę, chrom, kurkumę itp. to nie mają żadnego sensu, szczególnie z punktu widzenia odchudzającego. Jak sam zauważyłeś większość z tych składników dostarczysz chociażby z ostrych przypraw czy cynamonu. Ogólnie ich skuteczność jest niestety praktycznie zerowa co już wielokrotnie zostało wyjaśnione. Jeśli obawiasz się o bezpieczeńśtwo możesz stosować suplementy bez stymulantów układu nerwowego, które działają np. na stabilizacje poziomu cukru czy bezpośrednie nasilenie procesu lipolizy. Z takich produktów realne działania ma np. Omega Sports Burn24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...