Skocz do zawartości

Stimerex jaki wybrać???


Jaca

Rekomendowana wypowiedź

Moim zdaniem najlepsza wersja Stimerexa to ES (jeśli chodzi o spalanie tłuszczu), a nie pobudzenie.

Stimerex Hardcore ma gorszy skład. Celuj w taką wersję (sprawdzałem na sobie już większość spalaczy Hi-Tech'a).

stimerex-es.jpg.6c1ac4fee00258a0e4dbc797b2c52c13.jpg

A co do Stimerex Hardcore w wersji z DMAA to z tego co mi wiadomo ostatnie partie miały termin ważności do połowy zeszłego roku, więc jeśli to jakieś świeże partie to może fake, tak samo jak latają po sieci Black Mamby i Hellfire z C.Fimbriatą, o których to sam producent nigdy nie słyszał i dziwnym sposoberm tylko na całym świecie dostępne są w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr Szczurek napisał:

Moim zdaniem najlepsza wersja Stimerexa to ES (jeśli chodzi o spalanie tłuszczu), a nie pobudzenie.

Stimerex Hardcore ma gorszy skład. Celuj w taką wersję (sprawdzałem na sobie już większość spalaczy Hi-Tech'a).

stimerex-es.jpg.6c1ac4fee00258a0e4dbc797b2c52c13.jpg

A co do Stimerex Hardcore w wersji z DMAA to z tego co mi wiadomo ostatnie partie miały termin ważności do połowy zeszłego roku, więc jeśli to jakieś świeże partie to może fake, tak samo jak latają po sieci Black Mamby i Hellfire z C.Fimbriatą, o których to sam producent nigdy nie słyszał i dziwnym sposoberm tylko na całym świecie dostępne są w Polsce...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotrek za podpowiedź.Dzwoniłem i pytałem. Stimerex z dmaa ma termin do 06.2022r.w sklepie WXN.Nie mam pojęcia czy to oryginał ale rozejrze się za wersją Es. Pozdrawiam. A co myślisz o tej wersji? 

stimerex-sklad.jpg

Edytowane przez Jaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pod tym kontem wersja ES byłaby moim zdaniem najsensowniejsza, z innych ciekawych produktów które ma składniki ukierunkowane na działanie które opisujesz sprawdź sobie Liberty labz lit the f#*k up, także bardzo sensowy spalacz o dobrych opiniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...