Jump to content

Alphaburn - jakie efekty, z czym łączyć?

hX29
 Share

Rekomendowana wypowiedź

23 minuty temu, Arnold78 napisał:

Stosujesz, widzisz jakie są efekty i jakie masz oczekiwania i sama sobie odpowiedz na to pytanie.

Jeśli będzie tak cały czas ze co tydzień -1 to rewelka. Boje się tylko ze to taki wielki poczatek a zaraz będzie stop i w miejscu wszystko. 

W dniu 7.02.2021 o 15:22, Elinkea napisał:

Witam wszystkich ;) planuję rozpocząć przygodę z alphaburn i poszukuje informacji czy ma on jakiś wpływ na działanie środków antykoncepcyjnych? Szukam, szukam ale internety póki co nie dały mi sensownej odpowiedzi l, więc postanowiłam zapytać tutaj ;)

edit: w innym wątku znalazłam odpowiedz :)

Hej zaczęłaś brać ? Jak efekty ?

W dniu 19.01.2021 o 14:57, Mis napisał:

Ja stosując sam Alphaburn straciłem w pasie w miesiąc kilka cm, wiem, że ludzie chudną na nim sporo (ale większość tych opinii dotyczy osób, które stosują zestawy, w tym Alphaburn'a i mają sporo tkanki tłuszczowej), ale jeśli ktoś ma do zrzucenia parę kilogramów to nie schudnie 10 kg. Kreatyna powoduje retencję wody wewnątrzkomórkowej, a monohydrat kreatyny może powodować retencję wody podskórnej, poza tym podczas cyklu kreatynowego zwiększa się ilość wody w organizmie, więc stosując kreatynę w okresie redukcji (nie przeszkadza w spalaniu tłuszczu) i patrząc czy nasza waga spada to raczej mija się z celem. Nie wiem czy masz deficyt bo to zależy ile masz ruchu, ale na moje oko prawie 3,5 tys. kalorii przy tej wardze to nie jest deficyt, bo wynikałoby, że Twoe zapotrzebowanie to aż ~4000 kcal, no chyba że pracujesz fizycznie i trenujesz często, obetnij kalorie o 400-500 kcal i po cyklu kreatynowym (jakieś 2 tygodnie gdy woda zejdzie) sprawdź wagę, no ale nie o tym temat, więc może swój wątek załóż.

Kilka cm tzn ? Jak dawkowales ? Trzymałeś dietę ćwiczyłeś czy nic ?

2 godziny temu, hX29 napisał:

Kilka cm tzn ? Jak dawkowales ? Trzymałeś dietę ćwiczyłeś czy nic ?

Nie pamiętam już ile, ale wystarczająco by być zadowolonym. Nie stosowałem nigdy konkretnych diet, jak się odchudzam to ograniczam weglowodany i tyle, a co do treningu to niestety dużo pracuję i różnie w tym bywa.

Aha, jak dasz 10 osobom ten sam produkt to każdy będzie miał inne efekty, więc bez sensu trochę ankietować każdego kto stosował dany produkt, każdy organizm jest inny. Ale jak coś jest dobre to przynosi większości efekty, jednemu mniejsze innemu większe. Na pewno jeszcze trening i dieta z ujemnym bilansem kalorycznym nikomu na złe ni wyszła, ale to nie znaczy, że bez tego nie ma szans na efekty, ale z tym na pewno są lepsze. Tyle ode mnie.

24 minuty temu, Mis napisał:

Aha, jak dasz 10 osobom ten sam produkt to każdy będzie miał inne efekty, więc bez sensu trochę ankietować każdego kto stosował dany produkt, każdy organizm jest inny. Ale jak coś jest dobre to przynosi większości efekty, jednemu mniejsze innemu większe. Na pewno jeszcze trening i dieta z ujemnym bilansem kalorycznym nikomu na złe ni wyszła, ale to nie znaczy, że bez tego nie ma szans na efekty, ale z tym na pewno są lepsze. Tyle ode mnie.

Dzięki.  Domyślam się ze na każdym będą inne efekty ,bardziej chodziło mi o wybadanie gruntu czy naprawdę to działa . Ale im więcej czytam tym widzę ,ze naprawdę 90% była zadowolona. Pozdrawiam