Skocz do zawartości

Biosterol i Plasmex Blood amino z megabola a żylaki powrózka


Soker06

Rekomendowana wypowiedź


Chciałbym się dowiedzieć czy mogę brać biosterol który dostałem w prezencie z megabola i czy nie będzie miał żadnego wpływu na zaburzenia hormonalne
Czy nie pogorszy nasienia i czy nie zaburzy pracy jąder.
Czy ma jakieś skutki uboczne?
Oraz czy mogę brać również Plasmex Blood Amino z Megabola ?
Dodam że miałem operacje żylaków powrózka nasiennego
I czy te produkty mogę przyjmować mając jeszcze żylaki 2 stopnia czy nie będą miały negatywnego wpływu na żylaki?
Chcialbym wrócić do wcześniejszej formy przed przerwa z wiadomo jakich przyczyn.
Ćwiczę bez odzywek 5miesiecy na siłowni ćwiczenia tylko siedząc lub leżąć bo czytalem że mając żylaki tak jest lepiej, i wkoncu chce się przełamać i chociaż wybrać te odzywki co dostałem w prezencie lecz mam dylemat i chciałbym się was poradzić.
Liczę na szybko odpowiedź pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne po tego typu operacjach zawsze ewentualną suplementację powinieneś konsultować z lekarzem, gdyż nawet ludzi na forum którzy mają dużą wiedzę nie wezmą w takiej sytuacji odpowiedzialności i nie powiedzą Ci tak / nie.

Natomiast Biosterol to produkt całkowicie bezwartościowy, nie mający żadnego wpływu na organizm. O ile jeszcze produkty na bazie tribulusa itp faktycznie mogą nieco poprawić regenerację, tak stosowanie biosterolu można porównać do jedzenia mąki w kapsułkach więc osobiście bym tego nawet nie ruszał. Zwykły kit.

Plasmex Blood Amino to zwykły kompleks aminokwasowy w małych dawkach, efektywność podobna do 2 łyków odżywki białkowej. Szczerze odpuściłbym takie suple bo i tak nie mają najmniejszego sensu. Lepiej skonsultuj się z lekarzem i jeśli potwierdzi bezpieczeństwo to wrzuć sobie jakąś kreatynę czy BCAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...