Skocz do zawartości

Prośba o pomoc - spalacz


Rekomendowana wypowiedź

Kobieta 28 lat 65 kg.

Hej. Prosze doświadczonych o pomoc w wyborze najlepszych dla mnie  suplementów.
Od tygodnia jestem na diecie redukcyjnej. W  tydzień ubyło prawie 2 kg, do tego piję ponad 2 litry wody, jestem w ruchu praktycznie około 15 godzin na dobę, ale nie ćwiczę...
Moim problemem jest spora tkanka tłuszczowa  na udach oraz pośladkach, chciałabym wspomóc się spalaczem, który pomógłby mi pozbyć się tego problemu, tylko kompletnie się na tym nie znam.
Proszę o doradzenie jaki spalacz byłby dla mnie najlepszy i bezpieczny. Może być drogi ale ma być dobry 😁
Najważniejsze, aby nie powodował skutków uboczych, ponieważ opiekuje się małymi dziećmi😊

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku uporczywej tkanki tłuszczowej zawsze najlepsza opcją jest połączenie spalacza bazowego z suplementem specjalistycznym, działającym typowo na uporczywą tkankę tłuszczową. Jeśli chodzi o tą drugą grupę to bardzo dobrze sprawdziłby się brawn corti lean v2, który jest całkowicie wolny od stymulantów, redukuje poziom kortyzolu i nasila lipolizę w problematycznych obszarach ciała. Jeśli nie masz żadnych problemów zdrowotnych, nietolerancji kofeiny itp. to bardzo dobrą opcją do połączenia będzie Pure Clinical Burn. Jeśli jednak unikasz składników pobudzających wówczas w mojej ocenie najlepiej sprawdzi się Burn24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, e-lite napisał:

W przypadku uporczywej tkanki tłuszczowej zawsze najlepsza opcją jest połączenie spalacza bazowego z suplementem specjalistycznym, działającym typowo na uporczywą tkankę tłuszczową. Jeśli chodzi o tą drugą grupę to bardzo dobrze sprawdziłby się brawn corti lean v2, który jest całkowicie wolny od stymulantów, redukuje poziom kortyzolu i nasila lipolizę w problematycznych obszarach ciała. Jeśli nie masz żadnych problemów zdrowotnych, nietolerancji kofeiny itp. to bardzo dobrą opcją do połączenia będzie Pure Clinical Burn. Jeśli jednak unikasz składników pobudzających wówczas w mojej ocenie najlepiej sprawdzi się Burn24.

Dziękuję za odpowiedź 😊Ok w takim razie zamówie corti lean i Burn24, w jakich dawkach powinnam brać te suplementy? Skąd najlepiej zamówić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burn24 najczęściej stosuje się przed posiłkami 3 razy dziennie po 2 kapsułki. Jeśli chodzi o corti lean to daj 3 razy dziennie po jednej, przed śniadniem, przed obiadem i przed snem.

Na forum nie polecamy konkretnych sklepów żeby nie robić reklamy, wpisz sobie te produkty w google i poszukaj. Wybieraj sklepy które są długo na rynku i staraj się unikać aukcji bo tam często można się nadziać na osoby prywatne które nie wiedzą co sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...