Skocz do zawartości

Mama wraca do formy


Rekomendowana wypowiedź

Rozpoczęłam walkę o siebie po ciąży. Wiek 35lat, 2 razy cesarskie cięcie, waga 86, wzrost 173cm. W ciąży przytyłam 26kg. Mam problem z tłuszczem w okolicy brzucha i ud oraz z cellulitem. Wypijam obecnie 3-4 litry wody. Kalorii nie liczę, ale zmieniłam styl żywienia na dużo zdrowszy. Odstawiłam coca-colę, którą uwielbiałam. Czasami odczuwam tzw. ssanie, czyli głód. W ciągu miesiąca schudłam 3kg. Przed ciążą dużo biegałam, podczas ciąży nie robiłam nic (ciąża była zagrożona). Jestem 8 miesięcy po porodzie, póki co odstawiam dziecko od piersi. Zaczęłam chodzić na stepperze, do tego skakanka. Od przyszłego tygodnia zamierzam zacząć biegać. Z czym mam połączyć Fenix Ground Zero, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Sumplementy mam przyjmować po całkowitym zakończeniu karmienia. Proszę o pomoc w wyborze! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście podstawowa kwestia to rozpoczęcie suplementacji wyłącznie po zakończeniu karmienia, o czym widzę że już wiesz. Do tego czasu musisz sobie odpuśić. Jeśli już to zrobisz i nie masz żadnych przeciwwskazań zdrowotnych dotyczących serca, układ krążenia itp. to wówczas możesz się skupić na odpowiedniej suplementacji. Ground Zero jak najbardziej możesz wrzucić, ma duży potencjał termogeniczny, a przy tym dość umiarkowane właściwości pobudzające. W Twoim przypadku możesz oczywiście dołączyć do suplementacji dobry bloker apetytu, gdyż jak sama zauważyłaś będzie to kluczowe w tym przypadku. Możesz śmiało zerknąć sobie na 1UP Appettite Suppressant, zbiera obecnie najlepsze opinie spośród produktów tego rodzaju. Jeśli budżet pozwala to warto byłoby dołączyć do tego suplement o typowo diuretycznym działania, przynajmniej przez okres około 2 tygodni. Z tej grupy fajnie wypada np. CTD Diuretic Extreme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz mi napisać jak powinnam to dawkować? Chciałabym uniknąć nadmiernego pobudzania. Czy 1 tabletka Fenix Ground Zero dziennie będzie ok? Jak dawkować pozostałe? Nie mam o nich zielonego pojęcia. Czy one też pobudzają? 

Poza tym, w jakich sprawdzonych sklepach polecacie zakupy? 

Edytowane przez Sloneczkomila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe produkty nie działają pobudzająco, tylko Fenix ma w składzie związki podnoszące poziom energii. Co do dawkowania to przez pierwszych kilka dni możesz zacząć od 1 kapsułki dziennie, natomiast potem jeśli wszystko jest ok i nie pobudza Cie nadmiernie to daj 1 kapsułkę rano a drugą przed ćwiczeniami.

Diuretic Extreme możesz stosować na 2 sposoby. Albo 4 kapsułki dziennie do głównego posiłku przez 3 tygodnie, albo 2x4 kapsułki do posiłków przez 10 dni. To nie będzie miało już większego znaczenia, jeśli boisz się łykać taką ilość kapsułek to możesz dać tą pierwszą opcję. W kwestii Appettie Suppressant to stosujemy go 2 razy dziennie przed posiłkami np. obiadem i kolacją. Porcja jednorazowa to 2 kapsułki. Dla nowej osoby może wydawać się, że taka ilość porcji jest olbrzymia, ale w praktyce to wcale nie dużo, biorąc pod uwagę że są to składniki działające na zupełnie innych płaszczyznach i nic ze sobą nie koliduje.

Co do sklepów to tutaj na forum nie polecamy żadnych konkretnych, natomiast jak wpiszesz w wyszukiwarkę te produkty to na pewno w jakimś znajdziesz. Nie słyszałem nigdy o podróbkach tych produktów, więc jak wybierzesz jakiś w miarę znany sklep to będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Możesz zatem celować w zestaw oparty o nieco inne składniki aktywne. Dobrą opcją będzie także włączenie boostera metabolizmu jeśli faktycznie poszukujesz czegoś w tym kierunku. Osobiście poszedłbym w kierunku dobrego spalacza termogenicznego jak np. ANS Thermo Craze. Jeśli chodzi o boostery metabolizmu to najlepszym produktem pod tym względem jest od kilku lat Cannibal Claw. Co do produktów diuretycznych to możesz celować w Diuretic Complex od Amix, masz większą objętość składników aktywnych od poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...