Skocz do zawartości

Zestaw spalaczy na start


Rekomendowana wypowiedź

Witam bardzo serdecznie, mam 27 lat 177 wzrostu i 92kg. Chciałbym się dowiedzieć jaki zestaw spalający możecie z czystym sumieniem polecić? Czytałem że kosa jest groud zero jednak nie chciałbym się aż tak mocno pocić bo w robocie nie wyrobię, macie jakiś sprawdzony zestaw? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ground Zero to faktycznie bardzo mocny środek, ale pod kątem spalania tłuszczu (termogeneza, lipoliza), a nie pod kątem pobudzenia (biorąc pod uwagę większość spalaczy z wyższej półki). W kwestii pobudzenia to raczej umiarkowana moc, nie mniej na osobie nie stosującej wcześniej spalaczy tłuszczu zawierających stymulanty może zrobić spore wrażenie :)

Niestety jeśli chcesz uniknąć potliwości to spalacz Fenixa odpada, bo pod tym względem na pewno zalicza się do czołówki. Dobrą opcją dla Ciebie może być moim zdaniem np. HydroxyElite. Nie ma takiego efektu termogenicznego, jednak skład pod kontem redukcji tłuszczu jest bardzo bardzo przemyślany. Jeśli szukasz zestawu to możesz połączyć go sobie ze spalaczem działającym miejscowo jak np. Evolab Alphaburn. Jeśli budżet pozwala zawsze możesz uzupełnić zestaw o produkt poprawiający definicję sylwetki. Tutaj także masz pole do popisu. Najpopularniejsza opcją jest Erase Fast który sam stosowałem i polecam z czystym sumieniem. Jako alternatywę można też polecić np. HydraPharm Alchemy albo Hi-Tech Arimiplex ale to już droższe środki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jest to dobre połączenie które fajnie się uzupełnia, jednak moim zdaniem zawsze warto opierać suplementacje o produkt, który wykazywałbym kompletne działanie na całe ciało czyli splacz lipotropowy lub termogeniczny. Możesz do tego dorzucić z bardziej ekonomicznych opcji np. Pure Clinical Burn.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witaj,

widzę że tu udzielane są konkretne a zarazem profesjonalne porady dotyczące suplementacji. I właśnie tego szukam. Chciałabym poprosić o wsparcie przy doborze suplementu.  Jestem 6 m-cy po cesarskim cięciu mam 167 i 80 kg. Obecnie od miesiąca zaczęłam trenować w domowym zaciszu ale waga albo w górę albo długo nic, po czym znów w górę. Zauważyłam że biorąc zwykle suplementy typu na utrzymanie wagi np. "my bestpharm" doprowadziłam do zatrzymania metabolizmu... Bardzo zależy mi na utracie na początek 10 kg. i pozbyciu się tego brzucha ciążowego który mi został😭😭...Bardzo proszę o wsparcie i z góry dziękuję. 

Marlena 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalacze tłuszczu są stanowczo przeciwskazane dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zresztą jak sama zauważyłaś można sobie zrobić krzywdę. 

W tym okresie powinno się raczej przyjmować te same dedykowane suplementy co w czasie ciąży i chodzi głównie o witaminy. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...