Skocz do zawartości

Jak można realnie zwiększyć swój wzrost?


dsfs

Rekomendowana wypowiedź

Mam 29 lat i od kilku dni interesuję się sportem. Mam 183 cm wzrostu i chciałbym rozciągnąć kości żeby mieć co najmniej 190 cm wzrostu. Czytałem że się nie da ale jakie to ma znaczenie czy komuś przykro przecież to bez znaczenia. Interesują mnie tylko efekty. Ile maksymalnie bym mógł jeszcze zyskać centymetrów? Po co powstają poradniki o zwiększaniu wzrostu jak kości i tak się nie wydłużą? Czy gdyby się uprzeć i na siłę rozciągać kości to czy by się realnie mimo wszystko rozciągnęły chociaż kilka milimetrów?

Czy gybym kilakaście lat temu przyjął hormony wzrostu to czy miałbym ponad 190 cm wzrostu?

Dlaczego niscy celebryci gdy byli bardzo młodzi nie przyjmowali hormonów wzrostu przecież ich bez problemów było stać po co sobie tak życie spierprzyli jak mieli do tego iealne warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. W wieku 29 lat już nic nie zrobisz ze wzrostem i zostanie tyle. Nawet gdybyś chciał to zmienić w młodym wieku to tak naprawdę masz niewielkie pole manewru bo żadne rozciąganie czy ćwiczenia nie wpływ na wzrost. Jedynie we wczesnym etapie można próbować kuracji hormonalnej (wymagana kontrola lekarza i wysokie koszty), jednak w tym wieku nawet ona nie da ci nawet 1 mm. Najlepiej się już pogodzić z tym faktem, tym bardziej że 183 cm to wcale nie jest mało.

A dlaczego powstają takie poradniki? Ano dlatego że właśnie takie osoby jak ty szukają takich poradników. Czasami niektórzy usiłują sprzedać krople na wzrost, ale to marketingowa gadka i nie ma możliwość by coś takiego zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvester Stallone w wieku około 40 albo 50 lat brał hormony wzrostu i urósł kilka centymetrów

https://wiadomosci.wp.pl/stallone-skazany-na-grzywne-za-hormon-wzrostu-6036761355448961a

Mimo wszystko chciałbym trochę urosnąć. Gdyby mi pasował swój wzrost to bym tu nie pisał.

Co by było gdyby sobie złamać nogi i gdyby się kości chciały zrosnąć to by je regularnie odalać o milimetr żeby ich przybywało.

Poszukajcie jakiegoś możliwie najtańszego sposobu (jestem bezrobotny) byłbym szalenie wdzięczny za pomoc nawet gdyby był bolesny ale żeby być realnie wyższym. Wysokie buty albo jakieś sztuczki jak ubranie w pionowe paski to tylko wizualnie zmieniają wygląd i to jest tylko udawanie że nie ma problemu ale mnie interesują konkrety nie pierdoły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden Stallone nie urósł, to że brał hormony to fakt, ale w celach sylwetkowych a nie wzrostu.

Już Ci odpowiedziałem, że nie ma możliwości w żaden sposób urosnąć w tym wieku, nawet jakbyś był milionerem. Na GH już jest za późno. Nic innego nie wymyślisz bo się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rumcajs napisał:

Żaden Stallone nie urósł, to że brał hormony to fakt, ale w celach sylwetkowych a nie wzrostu.

Już Ci odpowiedziałem, że nie ma możliwości w żaden sposób urosnąć w tym wieku, nawet jakbyś był milionerem. Na GH już jest za późno. Nic innego nie wymyślisz bo się nie da.

Niech ktoś inny napisze czy się da.

Da sie tylko jeszcze nikt nie wynalazł sposobu.

Rumcajs napisz ile masz wzrostu nie wstydź się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasady kości długich zamykają się w procesie kostnienia, gdy do chrząstki nasadowej dostaną się naczynia krwionośne to rozpoczyna się ten proces. Szybsze zamykanie nasad kości długich może być spowodowane przez zbyt wysoki poziom androgenów, czyli ogółem zaburzenia hormonalne. Zamykanie nasad kości długich następuje w wieku około 25 roku życia i wtedy kości przestają rosnąć na długość.

Ale na wydłużenie penisa zawsze masz czas i jest taka możliwość, nadrobisz zamiast wzrostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy od 20 do 25 lat dało się coś jeszcze zrobić?

Czy dlatego mi tak piszecie że myślicie że mi tyle wystarczy czy gdybym napisał że mam 150 to czy wtedy byście mi bardziej współczuli i coś innego napisali czy to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...