Skocz do zawartości

Czym spowodowany brak efektów?


zyzzia

Rekomendowana wypowiedź

częśc to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałośc..

Po przeczytaniu tego forum zakupiłam Alphaburn i pomimo tego że opakowanie się kończy nie widzę zbytniej różnicy na wadze.. dodam że mam 163cm i waże 62 wszystko mam na brzuchu i udach.. ręce i nogi chude.. mam zatem pytanie bo waham sie przed zakupem 2 opakowania czy dobrze to zażywałam 2x1 przed posiłkiem 30min? Może za mała dawka? czy lepiej to zażywać zaraz przed ćwiczeniami? ćwicze z chodakowską trochę ;) wylewa poty...

Z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poziom tkanki tłuszczowej przekracza parędziesiąt procent to z pewnością ciało (także w okolicy pasa) pokryte jest tkankę tłuszczową brunatną. Jednak problemem jest fakt, że w Twoim wypadku nawet ostatnie poty wylewane na treningu nie przynoszą efektów, więc przyczyny szukałbym albo w zbyt dużej ilości dostarczanych kalorii (co najmniej takiej samej ilości jaką spalasz, skoro waga nie spadała) albo w problemie z metabolizmem, a to by oznaczało, że jeśli przestaniesz ćwiczyć jedząc tyle samo to waga zacznie rosnąć. Może warto zrobić badania hormonów tarczycy, poziomu cukru, a najlepiej chociaż jednego dnia policzyć ile się kalorii zjada, być może tutaj jest pies pogrzebany, w przy dodatnim bilansie kalorycznym żaden spalacz tłuszczu nie spowoduje, że waga czy obwody spadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...