Skocz do zawartości

ZMB6 i Potas marki Cheers - prośba o opinie


Rekomendowana wypowiedź

Przeszukałem forum, ale nie znalazłem tutaj odpowiedzi na moje pytanie.

Czy ktoś z Was stosuje zmb6 albo potas firmy Cheers? To polska firma z Sosnowca.

Wygrałem w konkursie na instagramie potas i zmb6 tej firmy. Zestawik o wartości prawie 200 zł.

Czy ktoś z Was stosował i może podzielić się opinią? Czy faktycznie są lepsze niż konkurencja?

Zastanawia mnie czy te suple są warte swojej ceny, bo widziałem nie raz tańsze produkty.

Na stronie producenta dostępne są badania z laboratorium, ale niewiele mi to mówi.

 

34157720_2098489253512454_3278698460907307008_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeśli otrzymałeś te produkty za darmo to możesz śmiało wykorzystać jednak jeśli chodzi o ich realną wartość to jest ona zawyżona co najmniej kilkukrotnie. Produkt ten ma formy cytrynianów jednak w ZMA dawki są mniejsze niż u większości innych producentów co jest co najmniej dziwne gdyż najczęściej proporcje to około 450 mg magnezu i 30 mg cynku. W cheers masz odpowiednio 320 mg i 10 mg. Identyczne formy w wielokrotnie niższej cenie masz np. z firmy 7Nutrition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od razu rzuciła mi sie w oczy nazwa ZMB6, bo pomyślałem, że to Scitec bo ma taką nazwę. Ale fakt, że cena stosunkowo baaardzo duża bo za zma zapłaci się grosze i to samo za potas (np potazek), na dodatek firma wcale mi nie jest znana. Jak wygrałeś, to super, bierz i się ciesz :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...