Skocz do zawartości

Yoga ?a co to jest ?


Rekomendowana wypowiedź

Siemka wszystkim, co prawda może wydać się Wam to smieszne ale wgl nie mam pojęcia co to jest yoga na czym polega i co daje :)
 Moja dziewczyna ostatnie bardz mnie męczy zebysmy razem zaczeli uprawiać yogę, nie wie ze nie wiem co to ja ciagle mowie i przekładam zebysmy pogadali o tym innym razem. No ale ile mozna, ona zaczyna sie juz denerwowac.
Czy ktos moze wytlumaczyc mi to na chłopski rozum ? Nie chce czytac w internecie dlugich artykułów bo są bez sensowne xd
Ktoś ? coś ? Z góry dziękuję bardzo ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie to medytacja połączona z rozciąganiem, jedyny efekt jaki może przynieść to zwiększenie spokoju psychicznego. Jak kogoś to interesuje to można spróbować, choć są lepsze metody na poprawę komfortu psychicznego. Jeśli celem jest poprawa sylwetki to mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć!

KamilaJA - mogę Ci polecić dwie miejscówki - Dom Kultury KADR na Mokotowie, gdzie zajęcia z jogi są prowadzone raz w tygodniu, w naprawdę fajnej atmosferze oraz drugi ośrodek - bardziej uduchowiony  - KDC na ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego. Ja oprócz uczęszczania na jogę staram się ćwiczyć też samodzielnie, w domu lub ogrodzie. Ostatnio nauczycielka jogi - Ania, poleciła mi trickboard - to taka deska z wałkiem, na której się balansuje i trzeba równo stać. Ćwiczy mięśnie głębokie i koncentrację, więc tak jak joga poniekąd ;) Polecam na początek spróbować taki balance board, ale joga też super! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...