Skocz do zawartości

Pomoc w doborze spalaczy


kat82

Rekomendowana wypowiedź

Witam. Proszę o odpowiedni dobór spalacza dla mnie bo tylko się miotam w tych środkach. 

Nie dawno skończyłam Fenix Ground Zero Black Edition w połączeniu z Evolab Alphaburn. Na początku brałam tylko Fenixa pobudzenie maksymalne aż ręce mi się trzęsły w pracy (ksiegowa) nie mogłam usiedzieć w miejscu i to krępujące pocenie się powodowało że mejkap mi spywal 🤪 ale wytrwałam. Dołożyłam Alfa i było mi bardzo zimno wręcz trzęsłam się a brzuch przez moment był tak jakby spuchnięty nie wiem skąd taka reakcja raczej w tym czasie nie jadłam podejrzanych rzeczy. Wyczytałam że przy Alfie nie powinno się stosować wegli lecz moje śniadania składają się głównie w węgla- owsianki, placuszki, chleb itp. 

Niestety zestaw nie wiele mi pomógł jedyne co zauważyłam że góra brzucha jest nieco mniej o obtłuszczona. 

Stosowałam owy zestaw w następujący sposób. 

5.30 pobódka 

5.45 1xFenix i 1xAlfa w dni treningowe 

1xFenix i 2xAlfa w dni nietreningowe 

5.20-30 śniadanie głównie owsianki, kanapki, placki z mąki migdałowej 

10.30 śniadanie w pracy - kanapki 

14.00 1xFenix i 1xAlfa w dni nietreningowe

15.30 obiad 

18.00 1xFenix i 2xAlfa w dni treningowe 

18.30-19.00 trening 

Po treningu koktajl - banan, avokado, mleko kokosowe z białkiem 

Ćwiczę 2-3 razy cardio lub tabata  1-2 ćwiczenia wzmacniające z obciążeniami

Wszystko w domu jako że nie mam opieki dla dzieci. 

 

Proszę mi powiedzieć co robię nie tak.  Po pierwszej ciąży udało mi się zgubić 17 kg ale po drugiej ni hu hu nie chce się ruszyć. Syn ma 2,5 roczku. 

Zalana jestem najbardziej na brzuchu ale i wewnętrzne uda są mocno obtłuszczone, pośladki udało mi się wyrobić fajnie ćwiczeniami aktualnie. 

Szukam czegoś bez pobudzaczy i pocenia się ale z hamowaniem łaknienia. Zjadam 1900 kcal wszystko notuje na bieżąco w aplikacji Yazio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłuszcz spala się "z góry do dołu", jeśli zauważyłaś mniej tłuszczu na górze brzucha to tłuszcz spadał, ale było go na tyle, że na dole pozostał. Niestety zmartwię Cię, bo stosując nawet najlepsze środki na spalanie tłuszczu i jedząc niemal same węglowodany/cukry, bardzo trudno będzie Ci spalić tłuszcz w zadowolającym tempie. Co prawda możesz schudnąć jak będziesz miała ujemy bilans kaloryczny, ale z takim jedzeniem (mało białka, niemal same węglowodany proste) to co najwyżej będziesz mieć mniej mięśni, tłuszczu trochę mniej, ale ogólnie skład ciała będzie podobny. Zwiększ ilość białka do ~1,6g/kg masy ciała, tłuszczy spożywaj około 0,8-1g/kg masy ciała, a reszta z węglowodanów by mieć bilansa kaloryczny -500-700 kcal.

Zerknij na spalacz Cheetah Burn Stim Free, ma bardzo dobry skład, hamuje apetyt z opinii tutaj forumowiczów jako jeden z niewielu niestymulujących spalaczy, nie pobudza. Alphaburn bym stosował nadal, bo to najlepszy obecnie spalacz targetowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...