Skocz do zawartości

Protein Brownie - produkt w proszku


Rekomendowana wypowiedź

To nie jest przepis ale mieszanka gotowa do spożycia, jednakże można fajnie ją zmodyfikować. Krótko o samej mieszance:


Protein Brownie Scitec Nutrition

Brownie czekoladowe o wysokiej zawartości białka i błonnika

Sposób przygotowania

Rozgrzej piekarnik. Wymieszaj jedną porcję (125 g) proszku ze 150 ml wody w misce, aż do uzyskania gładkiej konsystencji. Mieszaj energicznie łyżką lub ubijaczem. Wylej ciasto na blachę do pieczenia. W zależności od właściwości piekarnika piecz przez 15-20 min w 180-200°C. Przed zakończeniem pieczenia sprawdź, czy ciastka są gotowe za pomocą specjalnej igły. Zaczekaj do ostygnięcia i zjedz!
 
Smaki

Czekoladowy

Co do mojej opinii: ciasto robi się bardzo szybko, bardzo bardzo łatwo i na prawdę smakuje nieźle. Całego na pewno nie da się zjeść na raz.

Ja modyfikuje to w taki sposób, że: przekrajam ciasto na pół i robię warstwę z twarogu i białka, albo smaruję masłem orzechowym. Na górę dodaję owoce albo polewę z białka (białko (wpc) + odrobina wody, albo białko (wpc) + żółtko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, lubię takie gotowe mieszanki, szczególnie w dni, kiedy nie mam czasu na nic :) Co do masła orzechowego – jak lubisz tego typu rzeczy, to Ci polecam zrobić sobie "fit nutellę", którą swoją drogą też wyczaiłam w przepisie na danie z mieszanki, tylko z activlabu, bo oni mają wysokobiałkowy omlet. Trzeba wymieszać:
1 rozgniecione awokado
20 g kakao
1 łyżka eytrytolu (no chyba, że słodzicie czym innym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...