Skocz do zawartości

Zbędne kilogramy


Tina75

Rekomendowana wypowiedź

Witaj. Na forum zarejstrowałam się aby dobrać odpowiednie termogeniki , diuretyki które pomogą mi się pozbyć zbędnych kilogramów. Mam 30 lat , 3 dzieci i po każdym coś z kilogramów zostało. Ćwiczę na siłowni 3 razy w tygodniu do tego praca w  ciągłym ruchu bardzo często nie mam czasu aby stanąć i zjeść a kilogramy stoją w miejscu jak zaklęte. W maju ( 25) siostra bierze ślub i do tego czasu chciałabym pozbyć się około 20 kg. Przed 1 ciążą ważyłam 52 kg teraz 75 !!!  Najwięcej jest na biodrach  , pośladkach , udach i brzuchu. Dużo wody podpowieszchniowej , dlatego zapytanie o diuretyki. Pozdrawiam Tina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej 20 kg w czasie 2 miesięcy jest wynikiem niemal nie do osiągnięcia jeśli zależy nam na zdrowiu i estetyce sylwetki. Pomijam metody głodówkowe itp. które wogóle nie mają żadnego sensu. Nie zmienia to faktu że jednak w tym czasie można sporo zmienić i z pewnością znacznie wyszczuplić ciało. 

Dobrze by było abyś w miarę postarała się ustabilizować odżywianie i ustalić jakąś regularność posiłków. Drugą ważną rzeczą jest wyelminowanie żywności mocno przetworzonej i prostych węglowodanów które w dużej mierze najbardziej odpowiadają za gromadzenie się tkanki tłuszczowej.

Co do spalaczy to moim zdaniem najlepszą opcją w Twoim przypadku ( o ile nie posiadasz żadnych przeciwskazań zdrowotnych ) będzie zestaw polecany w rankingu jak obecnie nr.1 czyli Fenix Ground Zero + Alphaburn + Diuretic Complex. Przy obecnej wadze z pewnością masz dosyć wysoki poziom body fat więc podstawą jest skuteczny spalacz termogeniczny, a obecnie żaden nie ma potencjału większego od Ground Zero. Ma też składniki wpływające na metabolizm i hamowanie apetytu co też może być dla Ciebie istotne. Alphaburn sie sprawdzi w celu jak najszybszej redukcji tłuszczu z uporczywych partii o których wspomniałaś i wykazuje działanie synergistyczne z GZ. Diuretic jak najbardziej ma zastosowanie skoro sama zauważyłaś u siebie zbyt dużo zgromadzonej wody. 

Generalnie taki zestaw w połączeniu ze zmianami nawyków żywieniowych powinien znacznie poprawić sylwetkę i spowodować spadek wagi, jednak tak jak wspomniałem nie ma sensu wyznaczać sobie celów typu kilkanaście kilogramów na miesiąc lecz stopniowo pracować na spadkiem wagi. Przy takim zestawie i tak będzie się zmniejszała szybciej niż w przypadku samej diety i ćwiczeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...