Skocz do zawartości

Mama robi figure


magda9505

Rekomendowana wypowiedź

Witam serdecznie.

Jestem Magda, mam 25 lat. Jestem po 2 cc, przez co mój brzuch nie wygląda tak jakbym chciała. Chętnie poznam wasze opinie jakie ćwiczenia mogę wykonywać aby pozbyć się brzuszka pociążowego. Szczególnie że jest wystający nad samą blizną. Nie mam problemów z kondycją, zdrowo się odżywiam. 

I jeszcze chciałabym się dowiedzieć jakie wykonywać ćwiczenia na pośladki, tzn. nie chodzi mi o to żeby je budować, tylko bardziej chodzi mi o ujędrnienie i "podniesienie".

Pozdrawiam wszystkich ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o spalanie tłuszczu to najlepszym treningiem jest trening tlenowy (bieganie, pływanie, rower, steper, itd.) im dłużej tym więcej kalorii spalisz, a mając ujemny bilans kaloryczny waga/tłuszcz zacznie spadać. W każdym razie do spalenia tłuszczu musisz mieć ujemny bilans kaloryczny.

Natomiast jeśli chcesz zbudować mięśnie pośladków to spalając tłuszcz z pewnością pupa się poprawi. Jeśli będzie tam jednak zbyt mało mięśni, będzie smukła, ale płaska. W następnym etapie więc, już po odchudzaniu, możesz zwiększyć podaż kalorii i trenować pośladki. Najlepszymi ćwiczeniami od zawsze były przysiady. Poszukaj więc tutaj na forum lub na youtube tego typu ćwiczeń by wiedzieć jak poprawnie technicznie je wykonywać względem sprzętu jaki masz do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...