Skocz do zawartości

Yohimbina HCL - wasze opinie/propozycje


KR33P

Rekomendowana wypowiedź

Jak w temacie. Które z dostępnych na rynku Yohimbin HCL polecacie?
Jakie mieliście/macie z nimi doświadczenie. Proszę o możliwie jak najaktualniejsze dane, jako że z czasem jakość ulega zmianie.
Sporo dobrego słyszałem o tej od Hades Hegemony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kilka, jedne "czułem" inne w ogóle.

W tych produktach z Hades'a nie wiadomo co siedzi niestety, na ich profilu niedawno ktoś pisał o EPI że wałowane, ja miałem od nich tylko Alphamind V2 i praktycznie zero odczuć, delikatne pobudzenie po kofeinie, gorszy od innego kiepskiego moim zdaniem spalacza w proszku Alphamine.
 

http://www.sfd.pl/Hades_s_Hegemony_kolejne_oszustwo_-t1124928.html

Polecić mogę z SNS w dawce 2,5mg, z Haya Labs w dawce 5mg i z MAN'a 3mg

Stosowałem też z Palmas (nawet 30mg na porcję) i zero odczuć oraz z WXN Labs (10-20mg na porcję) również zero odczuć takich jak uczucie zimna, czy taka specyficzna 'fog'.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miałem dwa razy johimbinę z palmas, za pierwszym razem czułem po każdej kapsułce takie mrowienie na plecach i naprzemienne uczucie zimna i gorąca (chyba to normalne przy johimbinie w większej dawce) za drugim razem nie czułem nic, nie wiem czy trafiłem na podróbkę (o ile w ogóle są jakieś oryginały?) czy organizm się przyzwyczaił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Obecnie stosuję Haya Labs Yohimbine 5mg, mogę potwierdzić tylko że na pewno jest tam johimbina hcl, działanie OK, charakterystyczne efekty po spożyciu również, także super sprawa bo wychodzi niewiele drożej od garażowych produkcji typu palmas czy hades.

Podobnie mogę pochwalić johimbinę z Man'a tylko tam jest mała dawka, trzeba więcej kapsułek na porcję.

Tutaj wszystko o johimbinie 

A o johimbine od WXN Labs tutaj masz opinie https://forum-sportowe.pl/topic/3825-wxn-labs-yohimbine-hcl-opinie-efekty/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...