Skocz do zawartości

Trwałość wioślarza - HMS ZM1801


dorrotka

Rekomendowana wypowiedź

Osobiście nie stosowałem więc nie wypowiem się na temat tego konkretnego modelu, ale nieco bardziej ogólnie.

Kilka razy miałem okazje widzieć / przetestować różnego rodzaju bieżnie, rowerki czy atlasy do domowego użytku i za każdym razem miałem te same emocje - rozczarowanie. Osobiście uważam że tego typu sprzęty nie mają ani wysokiej trwałości ani też dobrze się na tym nie trenuje. Jeśli masz możliwość przejdź się do dobrej klasy siłowni i porównaj sprzęt z tego rodzaju urządzeniami. Do mnie przemawia fakt że jeśli ktoś kupuje atlas za 1000 zł do kilku ćwiczeń to nie może być to nic solidnego skoro maszyna na siłownie która ma przeznaczenie do jednego ruchu kosztuje od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zaskakująca jest też popularność tego typu sprzętów gdyż jak sama pewnie zauważyłaś nie są one tanie. Najczęściej sięgają po nie osoby trenujące rekracyjnie bądź początkujący, a po kilku tygodniach sprzęt idzie w odstawkę. Moim zdaniem o wiele lepszą opcją jest wykupienie karnetu na siłownie czy fitness klub gdzie mamy nie porównywalnie większe możliwości, a obecnie ceny wcale nie są już takie wygórowane jak kilka lat temu. Wiele siłowni oferuje karnety w cenach poniżej 80 zł za miesiąc przy całkiem solidnym standardzie jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej,

A jednak bardzo dużo zadowolenia nie tylko w zimie, ale także teraz kiedy pogoda jest bardzo zmienna i raz gorąc raz pada... :)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu wioślarza (statystyki używalnośći oraz czasu jaki poświęcam na "przepłynięcie" określonych odcinków starsznie wzrosły (ok 40%) i bieżnia z HMS też bardzo pomaga (od 1h do 1,5h dziennie) pięknie udaje mi się teraz biegać z koleżankami i nawet chłopakami :) robię już bez przestojów po 10-12km w ciągu godziny więc wyciągam teraz ja nie Oni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...