Skocz do zawartości

Mass Extreme - opinie i efekty oraz skutki uboczne?


Arnold78

Rekomendowana wypowiedź

Mass Extreme to kolejny cud wynalazek szumnie reklamowany w Internecie. Produkt należy do firmy Natural Labs LLC (VitalLab) znanej z przekrętów i naciągania klientów od wielu lat. Już w 2012 r. było o nich głośno chociażby na Wirtualnej Polsce.

Mass_Extreme_opinie_efekty.jpg.71fff783c85e7e6aa2b61153e43940ff.jpg

Co mamy w składzie suplementu Mass Extreme reklamowanego jako produkt podnoszący poziom siły o 30%, masę w ciągu tygodnia o 2,4 kg i cztery razy więcej powtórzeń tego samego ćwiczenia?

Lecytyna sojowa, tribulus terrestris, daa, magnez, kozieradka, gaba, maca i cynk, a to wszystko w nieznanej nikomu dawce. Zakładając nawet końskie dawki wymienionych składników o wątpliwej skuteczności, nie jest możliwe osiągnięcie nawet ułamka obietnic producenta Mas Extreme.

Mass Extreme - opinie
Nie spotkałem się z ani jedną wiarygodną pozytywną opinią na temat tego produktu, natomiast wszędzie gdzie przewijają się frazy związane z firmą Natural Labs LLC czy Vitalabs widnieją ostrzeżenia co do stosowania produktów tej firmy krzak.

Mass Extreme - cena
Produkt o takim składzie powinien kosztować w granicy 30-40 zł, tymczasem producent wycenił go na niecałe 200zł.

Mass Extreme - bezpieczeństwo
W najlepszym wypadku nie przyniesie on żadnych pozytywnych rezultatów, w najgorszym będziemy spożywali coś co jacyś Chińczycy napakowali w swojej piwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dzięki,ćwiczę pięć lat i mam jakby chwilowy zastój,no i prawie się nabrałem na Probolan 50 i Mass Extreme,muszę przyznać że reklamy mają dobre,tyle że z doświadczenia wiem iż po 3 miesiącach uzyskanie efektów pokazanych na zdjęciach jest mało realne i zacząłem węszyć i szukać,@Arnold78  dzięki za wpis,lepiej zainwestuje w izolat  i masówkę,zmienię też nieco treningi :D.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...