Jump to content

suplementy spalające tłuszcz (odchudzanie, modelowanie sylwetki)


Klaudia18
 Share

Rekomendowana wypowiedź

Witajcie,

przez kilka dobrych lat bardzo się zapuściłam. Zupełny brak aktywności fizycznej + praca siedząca. Moja obecna waga to 96 kg przy wzroście 164 cm. Chciałabym schudnąć około 40 kg i ładnie wymodelować ciało. Dodam do tego, że mam insulinooporność. Postanowiłam się wziąć za siebie i od miesiąca jestem na diecie pudełkowej 1250 kcal o niskim indeksie glikemicznym, jednakże waga nie spada. Dodatkowo wykonuje proste ćwiczenia plus orbitrek 3 razy w tygodniu. Moje pytanie brzmi jaki zestaw spalający tłuszcz będzie dla mnie najlepszy? Dodam tylko, że najwięcej tłuszczu mam na udach, brzuchu i ramionach.

Czy zastosowanie takiego zestawu będzie dla mnie dobre: Ground Zero + Burn24 + Alphaburn + Amix Diuretic Complex 

 

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie zestaw jest bardzo dobry, jeden z najlepszych jakie można przygotować pod kontem kompleksowej redukcji tkanki tłuszczowej.

Bardzo fajnie że ogarniasz odżywianie bo to też jest niewątpliwie kluczowy aspekt co do redukcji. Moim zdaniem dieta pudełkowa 1250 kcal to jednak zdecydowanie za mała podaż przy prawie 100 kg wagi. Osobiście uważam, że powinnaś zacząć od około 1900 kcal, tak aby mieć z czego schodzić w przypadku zastoju. Wrzucenie się odrazu na taką restrykcję może powodować brak energii czy zniechęcenie, więc przemyśl sobie tą kwestie.

Co do suplementacji to tak jak wspomniałem, zestaw jest bardzo dobry. Pamiętaj jednak, że Ground Zero ma składniki o charakterze pobudzającym, więc jeśli masz problemy z sercem, nadciśnieniem czy nietolerancje kofeiny, wówczas taki spalacz odpada i lepsza alternatywą będzie Cheetah Burn Stim Free. Jeśli jesteś zdrowa to śmiało możesz sięgać po fenixa zaczynając od minimalnej dawki i stopniowo sprawdzając swoją tolerancje. To gdzie masz obecnie najwięcej tłuszczu ma mniejsze znaczenie, gdyż najlpierw trzeba nieco obniżyć ogólną Jego zawartość w organizmie, a dopiero później będziemy mogli skupiać się na konkretnych partiach.

Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź. :)Problem polega na tym, że nie jestem w stanie po prostu więcej jeść, gdyż zupełnie nie czuję się głodna, ale postanowiłam jednak zwiększyć kaloryczność (przynajmniej do 1500 kcal). Dieta z niskim ig na mnie niestety nie działa więc jedyne co mi pozostaje to wyciąć prawie całkowicie węgle i przejść na dietę ketogeniczną. Zastanawiam się czy w tym wypadku suplementacja przedstawionym zestawem, będzie potrzebna. 

Link to comment
Share on other sites

Generalnie spalacze tłuszczu (a raczej składniki w nich zawarte) wykazują swoją aktywność fizjologiczną niezależnie od rodzaju stosowanej diety, nie warunkuje tego nawet ujemny bilans kaloryczny (chociaż bez tego nie zmniejszymy masy ciała), więc tutaj nie ma znaczenia jaki będzie rozkład makroskładników. Dieta ketogeniczna czy low carb nie jest dla każdego, częstym problemem są zaparcia, co skutkuje spowolnioną przemianą materii.

Zastanawia mnie jednak brak spadku wagi, skoro deficyt kaloryczny jest aż tak duży. Mogła pojawić się retencja wody (jeśli jej spożycie mocno ograniczyliśmy to organizm ją zatrzymuje), a może po prostu pojawia się weekend i ten bilans wyrównuje z całego tygodnia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...